Victoria Mulville Prognoze, statistike i forma
Rang#1237
Nedavna forma
L
W
W
L
W
7
Analizirani mečevi
42.9%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U21.5 |
3.3/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
U21.5 |
6.6/10 | |
10:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 636 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 646 |
O20.5 |
6.4/10 | |
07:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
656 473 |
O20.5 |
7.8/10 | |
08:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.9/10 |
O igraču Victoria Mulville – teniske prognoze i statistike
Victoria Mulville Naš AI algoritam analizirao je 7 mečeva igrača Victoria Mulville i postigao točnost prognoza od preko 42.9%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (22) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 70.5% | 70.5% |
| Dobiveni 1. servis | - | 71.2% | 71.2% |
| Dobiveni 2. servis | - | 50.7% | 50.7% |
| Asovi / meč | 3.9 | 3.9 | 3.9 |
| Dvostruke greške / meč | 3.3 | 3.3 | 3.1 |
| Spašene break lopte | - | 50% | 50% |
| Iskorištene break lopte | - | 56.1% | 56.1% |
| Bodovi na returnu | 47.8% | 48.8% | 48.8% |
| Držanje servisa % | - | 264.7% | 282.2% |
| Ukupno bodova | 112.5% | 87.5% | 87.5% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (17) | Zemlja (1) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 70.5% | - |
| Dobiveni 1. servis | 71.2% | - |
| Dobiveni 2. servis | 50.7% | - |
| Asovi / meč | 4.1 | 2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 | 1 |
| Spašene break lopte | 50% | - |
| Iskorištene break lopte | 56.1% | - |
| Bodovi na returnu | 50.7% | - |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (22)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 70.5% |
| Dobiveni 1. servis | 71.2% |
| Dobiveni 2. servis | 50.7% |
| Asovi / meč | 3.9 |
| Dvostruke greške / meč | 3.1 |
| Spašene break lopte | 50% |
| Iskorištene break lopte | 56.1% |
| Bodovi na returnu | 48.8% |
| Držanje servisa % | 282.2% |
| Ukupno bodova | 87.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 70.5% |
| Dobiveni 1. servis | 71.2% |
| Dobiveni 2. servis | 50.7% |
| Asovi / meč | 3.9 |
| Dvostruke greške / meč | 3.3 |
| Spašene break lopte | 50% |
| Iskorištene break lopte | 56.1% |
| Bodovi na returnu | 48.8% |
| Držanje servisa % | 264.7% |
| Ukupno bodova | 87.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 3.9 |
| Dvostruke greške / meč | 3.3 |
| Bodovi na returnu | 47.8% |
| Ukupno bodova | 112.5% |
Statistike by Surface
Tvrda (17)
Zemlja (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 70.5% |
| Dobiveni 1. servis | 71.2% |
| Dobiveni 2. servis | 50.7% |
| Asovi / meč | 4.1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 |
| Spašene break lopte | 50% |
| Iskorištene break lopte | 56.1% |
| Bodovi na returnu | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 2 |
| Dvostruke greške / meč | 1 |