Vivien Sandberg Prognoze, statistike i forma
Rang#1325
Nedavna forma
L
L
L
2
Analizirani mečevi
50%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
8.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Vivien Sandberg – teniske prognoze i statistike
Vivien Sandberg Naš AI algoritam analizirao je 2 mečeva igrača Vivien Sandberg i postigao točnost prognoza od preko 50%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (22) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 61.7% | 60.7% |
| Dobiveni 1. servis | - | 62% | 60.3% |
| Dobiveni 2. servis | - | 44.8% | 47.9% |
| Asovi / meč | 0.6 | 0.7 | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 4.4 | 4.6 | 4.6 |
| Spašene break lopte | - | 60% | 62.3% |
| Iskorištene break lopte | - | 44.8% | 48.1% |
| Bodovi na returnu | 47.9% | 48% | 48.2% |
| Držanje servisa % | - | 169.7% | 110.8% |
| Ukupno bodova | 105.3% | 73.4% | 65.6% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (7) | Zemlja (12) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 60.7% |
| Dobiveni 1. servis | - | 60.3% |
| Dobiveni 2. servis | - | 47.9% |
| Asovi / meč | 1.1 | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 7.7 | 2.8 |
| Spašene break lopte | - | 62.3% |
| Iskorištene break lopte | - | 48.1% |
| Bodovi na returnu | - | 49% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (22)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.7% |
| Dobiveni 1. servis | 60.3% |
| Dobiveni 2. servis | 47.9% |
| Asovi / meč | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 4.6 |
| Spašene break lopte | 62.3% |
| Iskorištene break lopte | 48.1% |
| Bodovi na returnu | 48.2% |
| Držanje servisa % | 110.8% |
| Ukupno bodova | 65.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 61.7% |
| Dobiveni 1. servis | 62% |
| Dobiveni 2. servis | 44.8% |
| Asovi / meč | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 4.6 |
| Spašene break lopte | 60% |
| Iskorištene break lopte | 44.8% |
| Bodovi na returnu | 48% |
| Držanje servisa % | 169.7% |
| Ukupno bodova | 73.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0.6 |
| Dvostruke greške / meč | 4.4 |
| Bodovi na returnu | 47.9% |
| Ukupno bodova | 105.3% |
Statistike by Surface
Tvrda (7)
Zemlja (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 1.1 |
| Dvostruke greške / meč | 7.7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.7% |
| Dobiveni 1. servis | 60.3% |
| Dobiveni 2. servis | 47.9% |
| Asovi / meč | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 2.8 |
| Spašene break lopte | 62.3% |
| Iskorištene break lopte | 48.1% |
| Bodovi na returnu | 49% |