Vlada Kozak Prognoze, statistike i forma
Rang#1463
Nedavna forma
L
L
L
2
Analizirani mečevi
100%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
21 66 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Vlada Kozak – teniske prognoze i statistike
Vlada Kozak Naš AI algoritam analizirao je 2 mečeva igrača Vlada Kozak i postigao točnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (19) | Zadnjih 52 tjedna (19) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 63.1% | 68% | 68% |
| Dobiveni 1. servis | 30.2% | 49.6% | 49.6% |
| Dobiveni 2. servis | 29% | 40.7% | 40.7% |
| Asovi / meč | 0.2 | 0.2 | 0.2 |
| Dvostruke greške / meč | 6.5 | 4.8 | 4.8 |
| Spašene break lopte | 40.9% | 46.4% | 46.4% |
| Iskorištene break lopte | 21.4% | 50% | 50% |
| Bodovi na returnu | 45.8% | 50.7% | 50.7% |
| Držanje servisa % | 138.1% | 64.2% | 64.2% |
| Ukupno bodova | 56.3% | 50.5% | 50.5% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (1) | Zemlja (18) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 68% |
| Dobiveni 1. servis | - | 49.6% |
| Dobiveni 2. servis | - | 40.7% |
| Asovi / meč | 1 | 0.1 |
| Dvostruke greške / meč | 6 | 4.8 |
| Spašene break lopte | - | 46.4% |
| Iskorištene break lopte | - | 50% |
| Bodovi na returnu | 55.6% | 50.3% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (19)
Zadnjih 20 (19)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68% |
| Dobiveni 1. servis | 49.6% |
| Dobiveni 2. servis | 40.7% |
| Asovi / meč | 0.2 |
| Dvostruke greške / meč | 4.8 |
| Spašene break lopte | 46.4% |
| Iskorištene break lopte | 50% |
| Bodovi na returnu | 50.7% |
| Držanje servisa % | 64.2% |
| Ukupno bodova | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68% |
| Dobiveni 1. servis | 49.6% |
| Dobiveni 2. servis | 40.7% |
| Asovi / meč | 0.2 |
| Dvostruke greške / meč | 4.8 |
| Spašene break lopte | 46.4% |
| Iskorištene break lopte | 50% |
| Bodovi na returnu | 50.7% |
| Držanje servisa % | 64.2% |
| Ukupno bodova | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63.1% |
| Dobiveni 1. servis | 30.2% |
| Dobiveni 2. servis | 29% |
| Asovi / meč | 0.2 |
| Dvostruke greške / meč | 6.5 |
| Spašene break lopte | 40.9% |
| Iskorištene break lopte | 21.4% |
| Bodovi na returnu | 45.8% |
| Držanje servisa % | 138.1% |
| Ukupno bodova | 56.3% |
Statistike by Surface
Tvrda (1)
Zemlja (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 1 |
| Dvostruke greške / meč | 6 |
| Bodovi na returnu | 55.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68% |
| Dobiveni 1. servis | 49.6% |
| Dobiveni 2. servis | 40.7% |
| Asovi / meč | 0.1 |
| Dvostruke greške / meč | 4.8 |
| Spašene break lopte | 46.4% |
| Iskorištene break lopte | 50% |
| Bodovi na returnu | 50.3% |