Aleksa Ciric Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#930
Kor25
Aktuális forma
W
L
W
W
L
8
Elemzett mérkőzések
87.5%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:08 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.7/10 | |
18:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
666 377 |
O19.5 |
8.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
5.8/10 | |
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
367 635 |
O21.5 |
6.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 637 |
2 |
2.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 566 |
|
||
20:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
564 726 |
|
||
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Aleksa Ciric – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Aleksa Ciric 25 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett Aleksa Ciric részvételével, és több mint 87.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (77) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 68% | 68.1% | 65.5% |
| Nyert 1. szerva | 66.2% | 65.1% | 65.8% |
| Nyert 2. szerva | 57.8% | 54.5% | 53.8% |
| Ászok / meccs | 3.2 | 2.7 | 1.9 |
| Kettős hibák / meccs | 3.1 | 3.1 | 2.7 |
| Hárított bréklabdák | 58.8% | 66.7% | 61.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 23.3% | 29.6% | 35.3% |
| Nyert fogadópontok | 41.5% | 41.8% | 43.5% |
| Szervatartás % | 214.5% | 92.4% | 73.7% |
| Összes nyert pont | 79.9% | 61.7% | 52.6% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (69) | Salak (8) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 65.5% | - |
| Nyert 1. szerva | 65.8% | - |
| Nyert 2. szerva | 53.8% | - |
| Ászok / meccs | 1.9 | 2.3 |
| Kettős hibák / meccs | 2.6 | 3.4 |
| Hárított bréklabdák | 61.9% | - |
| Kihasznált bréklabdák | 35.3% | - |
| Nyert fogadópontok | 43.5% | 43.2% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (77)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 65.5% |
| Nyert 1. szerva | 65.8% |
| Nyert 2. szerva | 53.8% |
| Ászok / meccs | 1.9 |
| Kettős hibák / meccs | 2.7 |
| Hárított bréklabdák | 61.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 35.3% |
| Nyert fogadópontok | 43.5% |
| Szervatartás % | 73.7% |
| Összes nyert pont | 52.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 68.1% |
| Nyert 1. szerva | 65.1% |
| Nyert 2. szerva | 54.5% |
| Ászok / meccs | 2.7 |
| Kettős hibák / meccs | 3.1 |
| Hárított bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált bréklabdák | 29.6% |
| Nyert fogadópontok | 41.8% |
| Szervatartás % | 92.4% |
| Összes nyert pont | 61.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 68% |
| Nyert 1. szerva | 66.2% |
| Nyert 2. szerva | 57.8% |
| Ászok / meccs | 3.2 |
| Kettős hibák / meccs | 3.1 |
| Hárított bréklabdák | 58.8% |
| Kihasznált bréklabdák | 23.3% |
| Nyert fogadópontok | 41.5% |
| Szervatartás % | 214.5% |
| Összes nyert pont | 79.9% |
Statisztikák by Surface
Kemény (69)
Salak (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 65.5% |
| Nyert 1. szerva | 65.8% |
| Nyert 2. szerva | 53.8% |
| Ászok / meccs | 1.9 |
| Kettős hibák / meccs | 2.6 |
| Hárított bréklabdák | 61.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 35.3% |
| Nyert fogadópontok | 43.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 2.3 |
| Kettős hibák / meccs | 3.4 |
| Nyert fogadópontok | 43.2% |