Aleksandar Vukic Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
2 |
6.9/10 | |
08:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 643 |
O20.5 |
7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 366 |
O19.5 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
63 76 |
O19.5 |
2.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
2.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
367 636 |
1 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U25.5 |
5.9/10 | |
19:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 561 |
O19.5 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
273 656 |
O20.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 3
0
|
|
|
2 |
6355 1677 |
2 |
7.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 561 |
O19.5 |
4.5/10 | |
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
01:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
166 637 |
O19.5 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
O20.5 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 265 |
|
Aleksandar Vukic – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Aleksandar Vukic egy 29 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 99. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 18 mérkőzést elemzett Aleksandar Vukic részvételével, és több mint 61.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (68) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 59.3% | 59.8% | 59% |
| Nyert 1. Szerva | 64.1% | 67.5% | 70.2% |
| Nyert 2. Szerva | 47% | 47.6% | 49.5% |
| Ászok / Meccs | 4.6 | 6.1 | 7.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 | 2 | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 60.5% | 59.2% | 62% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.7% | 11.7% | 12.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.7% | 32.4% | 33% |
| Szerva Tartás % | 57.2% | 59.5% | 61.7% |
| Összes Nyert Pont | 46.4% | 46.5% | 47.5% |
| Stat. | Kemény (46) | Salak (11) | Fű (10) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 58.4% | 58.8% | 60.4% |
| Nyert 1. Szerva | 70.9% | 65.8% | 72.4% |
| Nyert 2. Szerva | 50.6% | 45% | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 8.1 | 4.5 | 7.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 | 1.8 | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 62.4% | 64% | 60.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.8% | 16.8% | 10.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.7% | 34.7% | 37.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59% |
| Nyert 1. Szerva | 70.2% |
| Nyert 2. Szerva | 49.5% |
| Ászok / Meccs | 7.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 62% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33% |
| Szerva Tartás % | 61.7% |
| Összes Nyert Pont | 47.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.8% |
| Nyert 1. Szerva | 67.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.6% |
| Ászok / Meccs | 6.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 59.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.4% |
| Szerva Tartás % | 59.5% |
| Összes Nyert Pont | 46.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.3% |
| Nyert 1. Szerva | 64.1% |
| Nyert 2. Szerva | 47% |
| Ászok / Meccs | 4.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 60.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.7% |
| Szerva Tartás % | 57.2% |
| Összes Nyert Pont | 46.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.4% |
| Nyert 1. Szerva | 70.9% |
| Nyert 2. Szerva | 50.6% |
| Ászok / Meccs | 8.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 62.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.8% |
| Nyert 1. Szerva | 65.8% |
| Nyert 2. Szerva | 45% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 64% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.4% |
| Nyert 1. Szerva | 72.4% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 7.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 60.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.9% |