1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M25 Santa Margherita di Pula
  4. Alessandro Battiston
Alessandro Battiston

Alessandro Battiston Előrejelzések, Statisztikák és Forma

IT
Ranglista#1422
Kor19

Aktuális Forma

L L W W L
7 Elemzett Mérkőzések
85.7% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:00

Lezárult
IT
A. Battiston
UA
E. Vanshelboim
0
2
285
-435

2

-435
32
66

2

-435
5.6/10

09:00

Lezárult
IT
A. Battiston
RO
S. H. Haita
2
0
142
-185

2

-185
34
66

2

-185
5.4/10

08:30

Lezárult
BG
Y. Milev
IT
A. Battiston
0
2
-400
250

1

-400
66
42

U21.5

-152
4.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:00

Lezárult
IT
A. Battiston
IT
J. Bilardo
1
2
160
-204

2

-204
634
366

2

-204
8.6/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

08:30

Lezárult
MA
Y. L. Laaroussi
IT
A. Battiston
2
0
100
-137

1

100
66
32

1

100
3.8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

11:30

Lezárult
IT
A. Battiston
IT
E. Dalla Valle
0
2
420
-714

2

-714
31
66

2

-714
10/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:00

Lezárult
IT
A. Pecci
IT
A. Battiston
2
0
-400
270

1

-400
66
31

1

-400
5.8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

22:00

Lezárult
IT
A. Battiston
IT
G. Ferrari
0
2
475
-1250

2

-1250
43
66

-
padlock

10:00

Lezárult
IT
M. Giunta
IT
A. Battiston
1
2
-1250
473

1

-1250
66
23

-
padlock

Alessandro Battiston – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Alessandro Battiston egy 19 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 7 mérkőzést elemzett Alessandro Battiston részvételével, és több mint 85.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (13) Utolsó 52 Hét (13)
Első Szerva % - 79.6% 79.6%
Nyert 1. Szerva - 62.8% 62.8%
Nyert 2. Szerva - 27.3% 27.3%
Ászok / Meccs 1.3 1.5 1.5
Kettős Hibák / Meccs 5.2 4.4 4.4
Hárított Bréklabdák - 60% 60%
Kihasznált Bréklabdák - 0% 0%
Nyert Fogadó Pontok 43.3% 32.5% 32.5%
Szerva Tartás % - 448.1% 448.1%
Összes Nyert Pont 101.3% 71.1% 71.1%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (3) Salak (9)
Első Szerva % - 79.6%
Nyert 1. Szerva - 62.8%
Nyert 2. Szerva - 27.3%
Ászok / Meccs 1.7 1.4
Kettős Hibák / Meccs 6.7 3.2
Hárított Bréklabdák - 60%
Kihasznált Bréklabdák - 0%
Nyert Fogadó Pontok - 32.5%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (13) Utolsó 20 (13) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %79.6%
Nyert 1. Szerva62.8%
Nyert 2. Szerva27.3%
Ászok / Meccs1.5
Kettős Hibák / Meccs4.4
Hárított Bréklabdák60%
Kihasznált Bréklabdák0%
Nyert Fogadó Pontok32.5%
Szerva Tartás %448.1%
Összes Nyert Pont71.1%
StatValue
Első Szerva %79.6%
Nyert 1. Szerva62.8%
Nyert 2. Szerva27.3%
Ászok / Meccs1.5
Kettős Hibák / Meccs4.4
Hárított Bréklabdák60%
Kihasznált Bréklabdák0%
Nyert Fogadó Pontok32.5%
Szerva Tartás %448.1%
Összes Nyert Pont71.1%
StatValue
Ászok / Meccs1.3
Kettős Hibák / Meccs5.2
Nyert Fogadó Pontok43.3%
Összes Nyert Pont101.3%
Statisztikák by Surface
Kemény (3) Salak (9)
StatValue
Ászok / Meccs1.7
Kettős Hibák / Meccs6.7
StatValue
Első Szerva %79.6%
Nyert 1. Szerva62.8%
Nyert 2. Szerva27.3%
Ászok / Meccs1.4
Kettős Hibák / Meccs3.2
Hárított Bréklabdák60%
Kihasznált Bréklabdák0%
Nyert Fogadó Pontok32.5%