1. Főoldal
  2. Tornák
  3. Challenger Asuncion Paraguay
  4. Alex Santino Nunez Vera
Alex Santino Nunez Vera

Alex Santino Nunez Vera Előrejelzések, Statisztikák és Forma

PY

Aktuális Forma

L L L
3 Elemzett Mérkőzések
0% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

01:10

Lezárult
BO
M. Dellien
PY
A. Nuñez
2
0
-2000
1000

2

1000
634
166

2

1000
1.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

17:00

Lezárult
PY
Santino Nuñez
BR
J. V. S. D.
0
2
-227
158

1

-227
366
631

O20.5

-105
4.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

19:00

Lezárult
CO
S. A. L.
PY
Santino Nuñez
2
0
-189
132

2

132
731
566

O20.5

-130
7/10

Alex Santino Nunez Vera – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Alex Santino Nunez Vera AI-alapú algoritmusunk 3 mérkőzést elemzett Alex Santino Nunez Vera részvételével, és több mint 0% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (12) Utolsó 52 Hét (12)
Első Szerva % 67.3% 67.3% 67.3%
Nyert 1. Szerva 56.1% 56.1% 56.1%
Nyert 2. Szerva 44.3% 44.3% 44.3%
Ászok / Meccs 1.3 1.4 1.4
Kettős Hibák / Meccs 2 2 2
Hárított Bréklabdák 60.4% 60.4% 60.4%
Kihasznált Bréklabdák 37.8% 37.8% 37.8%
Nyert Fogadó Pontok 44.2% 44.2% 44.2%
Szerva Tartás % 52.3% 58.2% 58.2%
Összes Nyert Pont 48.3% 48.3% 48.3%
Statisztikák by Surface
Stat. Salak (11)
Első Szerva % 65.3%
Nyert 1. Szerva 56.6%
Nyert 2. Szerva 43.7%
Ászok / Meccs 1.3
Kettős Hibák / Meccs 1.6
Hárított Bréklabdák 61.7%
Kihasznált Bréklabdák 39.7%
Nyert Fogadó Pontok 45.2%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (12) Utolsó 20 (12) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %67.3%
Nyert 1. Szerva56.1%
Nyert 2. Szerva44.3%
Ászok / Meccs1.4
Kettős Hibák / Meccs2
Hárított Bréklabdák60.4%
Kihasznált Bréklabdák37.8%
Nyert Fogadó Pontok44.2%
Szerva Tartás %58.2%
Összes Nyert Pont48.3%
StatValue
Első Szerva %67.3%
Nyert 1. Szerva56.1%
Nyert 2. Szerva44.3%
Ászok / Meccs1.4
Kettős Hibák / Meccs2
Hárított Bréklabdák60.4%
Kihasznált Bréklabdák37.8%
Nyert Fogadó Pontok44.2%
Szerva Tartás %58.2%
Összes Nyert Pont48.3%
StatValue
Első Szerva %67.3%
Nyert 1. Szerva56.1%
Nyert 2. Szerva44.3%
Ászok / Meccs1.3
Kettős Hibák / Meccs2
Hárított Bréklabdák60.4%
Kihasznált Bréklabdák37.8%
Nyert Fogadó Pontok44.2%
Szerva Tartás %52.3%
Összes Nyert Pont48.3%
Statisztikák by Surface
Salak (11)
StatValue
Első Szerva %65.3%
Nyert 1. Szerva56.6%
Nyert 2. Szerva43.7%
Ászok / Meccs1.3
Kettős Hibák / Meccs1.6
Hárított Bréklabdák61.7%
Kihasznált Bréklabdák39.7%
Nyert Fogadó Pontok45.2%