Alexander Vasilev Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U22.5 |
5.4/10 | |
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
O19.5 |
2.3/10 | |
12:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 627 |
O20.5 |
7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
7.7/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U20.5 |
3.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
4.3/10 |
Alexander Vasilev – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Alexander Vasilev egy 18 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 898. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 9 mérkőzést elemzett Alexander Vasilev részvételével, és több mint 55.6% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (25) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.2% | 66.6% | 66.5% |
| Nyert 1. Szerva | 58.1% | 58% | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 38.4% | 42.3% | 41.5% |
| Ászok / Meccs | 2 | 2.3 | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.2 | 6.4 | 6.6 |
| Hárított Bréklabdák | 53.6% | 64.4% | 64.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.3% | 22.5% | 21.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.3% | 41.8% | 42.2% |
| Szerva Tartás % | 126.5% | 82.5% | 94% |
| Összes Nyert Pont | 70.9% | 59% | 58.5% |
| Stat. | Kemény (3) | Salak (19) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 62.5% |
| Nyert 1. Szerva | - | 53.8% |
| Nyert 2. Szerva | - | 40.6% |
| Ászok / Meccs | 3.3 | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 | 6.8 |
| Hárított Bréklabdák | - | 62.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 22.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | - | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.5% |
| Nyert 1. Szerva | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 41.5% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.6 |
| Hárított Bréklabdák | 64.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% |
| Szerva Tartás % | 94% |
| Összes Nyert Pont | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.6% |
| Nyert 1. Szerva | 58% |
| Nyert 2. Szerva | 42.3% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.4 |
| Hárított Bréklabdák | 64.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.8% |
| Szerva Tartás % | 82.5% |
| Összes Nyert Pont | 59% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.2% |
| Nyert 1. Szerva | 58.1% |
| Nyert 2. Szerva | 38.4% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.2 |
| Hárított Bréklabdák | 53.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.3% |
| Szerva Tartás % | 126.5% |
| Összes Nyert Pont | 70.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 3.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.5% |
| Nyert 1. Szerva | 53.8% |
| Nyert 2. Szerva | 40.6% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.8 |
| Hárított Bréklabdák | 62.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.3% |