Andrea Vavassori Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
6.9/10 | |
11:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
3.7/10 | |
15:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
364 636 |
O21.5 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 564 |
O19.5 |
6.6/10 | |
14:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
O9.5 |
10/10 | |
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 636 |
O19.5 |
9.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 561 |
O19.5 |
4.5/10 | |
04:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
6.6/10 | |
02:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
276 653 |
1 |
2.6/10 | |
04:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
636 167 |
2 |
8.1/10 |
Andrea Vavassori – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Andrea Vavassori egy 30 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 614. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 10 mérkőzést elemzett Andrea Vavassori részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (14) | Utolsó 52 Hét (14) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.7% | 63% | 63% |
| Nyert 1. Szerva | 75% | 75.7% | 75.7% |
| Nyert 2. Szerva | 51.9% | 50.5% | 50.5% |
| Ászok / Meccs | 7.3 | 7.4 | 7.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 | 2.9 | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 75.6% | 65.5% | 65.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13% | 11.5% | 11.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34% | 36% | 36% |
| Szerva Tartás % | 66.8% | 67% | 67% |
| Összes Nyert Pont | 51.1% | 52.3% | 52.3% |
| Stat. | Kemény (9) | Salak (3) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.6% | 64.2% | 62.4% |
| Nyert 1. Szerva | 77.1% | 71.3% | 79.4% |
| Nyert 2. Szerva | 51.3% | 49.5% | 48.8% |
| Ászok / Meccs | 8.2 | 7 | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 | 2.7 | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 67.6% | 80% | 16.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.9% | 10% | 8.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.2% | 37.8% | 31.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63% |
| Nyert 1. Szerva | 75.7% |
| Nyert 2. Szerva | 50.5% |
| Ászok / Meccs | 7.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 65.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36% |
| Szerva Tartás % | 67% |
| Összes Nyert Pont | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63% |
| Nyert 1. Szerva | 75.7% |
| Nyert 2. Szerva | 50.5% |
| Ászok / Meccs | 7.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 65.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36% |
| Szerva Tartás % | 67% |
| Összes Nyert Pont | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.7% |
| Nyert 1. Szerva | 75% |
| Nyert 2. Szerva | 51.9% |
| Ászok / Meccs | 7.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 75.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34% |
| Szerva Tartás % | 66.8% |
| Összes Nyert Pont | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.6% |
| Nyert 1. Szerva | 77.1% |
| Nyert 2. Szerva | 51.3% |
| Ászok / Meccs | 8.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 67.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% |
| Nyert 1. Szerva | 71.3% |
| Nyert 2. Szerva | 49.5% |
| Ászok / Meccs | 7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 80% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.4% |
| Nyert 1. Szerva | 79.4% |
| Nyert 2. Szerva | 48.8% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 16.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 8.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.3% |