Anna Rogers Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
720 566 |
O19.5 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:06 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.1/10 | |
19:08 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 560 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:36 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 362 |
1 |
1.7/10 | |
21:38 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:07 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:42 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 662 |
O21.5 |
6.4/10 | |
17:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U20.5 |
3.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O20.5 |
7.2/10 | |
16:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
2.6/10 | |
15:07 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
7.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
623 166 |
2 |
3.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.7/10 | |
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
376 652 |
O20.5 |
7.6/10 | |
14:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
3.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
166 637 |
O20.5 |
7/10 |
Anna Rogers – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Anna Rogers AI-alapú algoritmusunk 22 mérkőzést elemzett Anna Rogers részvételével, és több mint 59.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (42) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 75.4% | 70% |
| Nyert 1. Szerva | - | 58.9% | 57.3% |
| Nyert 2. Szerva | - | 33.3% | 40% |
| Ászok / Meccs | 0.6 | 1.4 | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 | 1.5 | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | - | 40.9% | 48.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 8.3% | 26.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.8% | 43% | 43% |
| Szerva Tartás % | - | 318.1% | 125.8% |
| Összes Nyert Pont | 98.6% | 84.5% | 68.3% |
| Stat. | Kemény (24) | Salak (16) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 70.7% | - | 66.9% |
| Nyert 1. Szerva | 58% | - | 54.2% |
| Nyert 2. Szerva | 38.2% | - | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 2.3 | 0.7 | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 | 1.7 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 50% | - | 38.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.9% | - | 45% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.5% | 46% | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70% |
| Nyert 1. Szerva | 57.3% |
| Nyert 2. Szerva | 40% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 48.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43% |
| Szerva Tartás % | 125.8% |
| Összes Nyert Pont | 68.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.4% |
| Nyert 1. Szerva | 58.9% |
| Nyert 2. Szerva | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 40.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 8.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43% |
| Szerva Tartás % | 318.1% |
| Összes Nyert Pont | 84.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.8% |
| Összes Nyert Pont | 98.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.7% |
| Nyert 1. Szerva | 58% |
| Nyert 2. Szerva | 38.2% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Nyert Fogadó Pontok | 46% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.9% |
| Nyert 1. Szerva | 54.2% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 38.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49% |