Anthony Susanto Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1485
Kor28
Aktuális Forma
L
L
W
3
Elemzett Mérkőzések
66.7%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:43 Feladás |
| 0
0
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
10/10 | |
23:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Anthony Susanto – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Anthony Susanto egy 28 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 3 mérkőzést elemzett Anthony Susanto részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (27) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 73.1% | 74.9% |
| Nyert 1. Szerva | - | 61.9% | 63.5% |
| Nyert 2. Szerva | - | 53.4% | 53.5% |
| Ászok / Meccs | 0.5 | 0.5 | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 | 2.7 | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | - | 51.4% | 49% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 37.3% | 39.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44% | 44.2% | 44.9% |
| Szerva Tartás % | - | 113.5% | 119.5% |
| Összes Nyert Pont | 113.2% | 73.2% | 71.4% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (27) |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.9% |
| Nyert 1. Szerva | 63.5% |
| Nyert 2. Szerva | 53.5% |
| Ászok / Meccs | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 49% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.9% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (27)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.9% |
| Nyert 1. Szerva | 63.5% |
| Nyert 2. Szerva | 53.5% |
| Ászok / Meccs | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 49% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.9% |
| Szerva Tartás % | 119.5% |
| Összes Nyert Pont | 71.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.1% |
| Nyert 1. Szerva | 61.9% |
| Nyert 2. Szerva | 53.4% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 51.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.2% |
| Szerva Tartás % | 113.5% |
| Összes Nyert Pont | 73.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Nyert Fogadó Pontok | 44% |
| Összes Nyert Pont | 113.2% |
Statisztikák by Surface
Kemény (27)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.9% |
| Nyert 1. Szerva | 63.5% |
| Nyert 2. Szerva | 53.5% |
| Ászok / Meccs | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 49% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.9% |