1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Oslo
  4. Baltazar Wiger Nordas
Baltazar Wiger Nordas

Baltazar Wiger Nordas Előrejelzések, statisztikák és forma

NO

Aktuális forma

L
1 Elemzett mérkőzések
100% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

13:30

Lezárult
DK
S. Grundtvig
NO
B. Wiger-Nordas
2
1
-185
130

1

-185
637
165

1

-185
1.1/10

Baltazar Wiger Nordas – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Baltazar Wiger Nordas AI-alapú algoritmusunk 1 mérkőzést elemzett Baltazar Wiger Nordas részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (13) Utolsó 52 hét (13)
Első szerva % 67.1% 67.4% 67.4%
Nyert 1. szerva 66.9% 63.6% 63.6%
Nyert 2. szerva 39.5% 40.4% 40.4%
Ászok / meccs 3.2 3.2 3.2
Kettős hibák / meccs 3.8 3.5 3.5
Hárított bréklabdák 65.2% 62.4% 62.4%
Kihasznált bréklabdák 34.6% 33.9% 33.9%
Nyert fogadópontok 44.2% 43.6% 43.6%
Szervatartás % 57.9% 56% 56%
Összes nyert pont 51.2% 50% 50%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (3) Salak (10)
Első szerva % - 67.4%
Nyert 1. szerva - 63.6%
Nyert 2. szerva - 40.4%
Ászok / meccs 3 3.2
Kettős hibák / meccs 4.7 3.2
Hárított bréklabdák - 62.4%
Kihasznált bréklabdák - 33.9%
Nyert fogadópontok - 43.6%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (13) Utolsó 20 (13) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %67.4%
Nyert 1. szerva63.6%
Nyert 2. szerva40.4%
Ászok / meccs3.2
Kettős hibák / meccs3.5
Hárított bréklabdák62.4%
Kihasznált bréklabdák33.9%
Nyert fogadópontok43.6%
Szervatartás %56%
Összes nyert pont50%
StatValue
Első szerva %67.4%
Nyert 1. szerva63.6%
Nyert 2. szerva40.4%
Ászok / meccs3.2
Kettős hibák / meccs3.5
Hárított bréklabdák62.4%
Kihasznált bréklabdák33.9%
Nyert fogadópontok43.6%
Szervatartás %56%
Összes nyert pont50%
StatValue
Első szerva %67.1%
Nyert 1. szerva66.9%
Nyert 2. szerva39.5%
Ászok / meccs3.2
Kettős hibák / meccs3.8
Hárított bréklabdák65.2%
Kihasznált bréklabdák34.6%
Nyert fogadópontok44.2%
Szervatartás %57.9%
Összes nyert pont51.2%
Statisztikák by Surface
Kemény (3) Salak (10)
StatValue
Ászok / meccs3
Kettős hibák / meccs4.7
StatValue
Első szerva %67.4%
Nyert 1. szerva63.6%
Nyert 2. szerva40.4%
Ászok / meccs3.2
Kettős hibák / meccs3.2
Hárított bréklabdák62.4%
Kihasznált bréklabdák33.9%
Nyert fogadópontok43.6%