1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W35 Junin
  4. Camila Markus
Camila Markus

Camila Markus Előrejelzések, Statisztikák és Forma

AR
Ranglista#1248

Aktuális Forma

L L L L
4 Elemzett Mérkőzések
100% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

16:30

Lezárult
AR
C. Markus
US
M. Sieg
0
2
550
-345

2

-345
34
66

2

-345
3.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

15:08

Lezárult
ES
S. Dols
AR
C. Markus
2
0
-2500
650

1

-2500
66
31

1

-2500
6.7/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

16:00

Lezárult
AR
V. Bosio
AR
C. Markus
2
0
-10000
1000

1

-10000
66
13

1

-10000
10/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

16:15

Lezárult
AR
C. Markus
AR
C. Markus
0
2
610
-1429

2

-1429
23
66

2

-1429
8/10

Camila Markus – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Camila Markus AI-alapú algoritmusunk 4 mérkőzést elemzett Camila Markus részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (18) Utolsó 52 Hét (18)
Első Szerva % 65.4% 65.4% 65.4%
Nyert 1. Szerva 57.9% 57.9% 57.9%
Nyert 2. Szerva 40.5% 40.5% 40.5%
Ászok / Meccs 0.5 0.4 0.4
Kettős Hibák / Meccs 4.8 4.9 4.9
Hárított Bréklabdák 58.3% 58.3% 58.3%
Kihasznált Bréklabdák 42.9% 42.9% 42.9%
Nyert Fogadó Pontok 48.2% 48.2% 48.2%
Szerva Tartás % 81.9% 97.9% 97.9%
Összes Nyert Pont 55.9% 55.9% 55.9%
Statisztikák by Surface
Stat. Salak (18)
Első Szerva % 65.4%
Nyert 1. Szerva 57.9%
Nyert 2. Szerva 40.5%
Ászok / Meccs 0.4
Kettős Hibák / Meccs 4.9
Hárított Bréklabdák 58.3%
Kihasznált Bréklabdák 42.9%
Nyert Fogadó Pontok 48.2%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (18) Utolsó 20 (18) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %65.4%
Nyert 1. Szerva57.9%
Nyert 2. Szerva40.5%
Ászok / Meccs0.4
Kettős Hibák / Meccs4.9
Hárított Bréklabdák58.3%
Kihasznált Bréklabdák42.9%
Nyert Fogadó Pontok48.2%
Szerva Tartás %97.9%
Összes Nyert Pont55.9%
StatValue
Első Szerva %65.4%
Nyert 1. Szerva57.9%
Nyert 2. Szerva40.5%
Ászok / Meccs0.4
Kettős Hibák / Meccs4.9
Hárított Bréklabdák58.3%
Kihasznált Bréklabdák42.9%
Nyert Fogadó Pontok48.2%
Szerva Tartás %97.9%
Összes Nyert Pont55.9%
StatValue
Első Szerva %65.4%
Nyert 1. Szerva57.9%
Nyert 2. Szerva40.5%
Ászok / Meccs0.5
Kettős Hibák / Meccs4.8
Hárított Bréklabdák58.3%
Kihasznált Bréklabdák42.9%
Nyert Fogadó Pontok48.2%
Szerva Tartás %81.9%
Összes Nyert Pont55.9%
Statisztikák by Surface
Salak (18)
StatValue
Első Szerva %65.4%
Nyert 1. Szerva57.9%
Nyert 2. Szerva40.5%
Ászok / Meccs0.4
Kettős Hibák / Meccs4.9
Hárított Bréklabdák58.3%
Kihasznált Bréklabdák42.9%
Nyert Fogadó Pontok48.2%