Carla Markus Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.3/10 | |
18:11 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
722 566 |
2 |
1.9/10 | |
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.5/10 | |
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.3/10 | |
17:12 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:12 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.7/10 | |
17:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O19.5 |
7/10 | |
19:37 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
2.3/10 | |
18:41 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.9/10 | |
14:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
623 266 |
O20.5 |
4.6/10 | |
14:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O20.5 |
6.1/10 | |
16:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8/10 | |
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
4.5/10 | |
13:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.6/10 |
Carla Markus – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Carla Markus AI-alapú algoritmusunk 23 mérkőzést elemzett Carla Markus részvételével, és több mint 78.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (59) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | - | 75.4% |
| Nyert 1. Szerva | - | - | 59.7% |
| Nyert 2. Szerva | - | - | 54.3% |
| Ászok / Meccs | 1.9 | 1.7 | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 | 3.4 | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | - | - | 57.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | - | 61.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.6% | 43.5% | 45.1% |
| Szerva Tartás % | - | - | 328.6% |
| Összes Nyert Pont | 104% | 105.5% | 83.2% |
| Stat. | Kemény (6) | Salak (52) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 75.4% |
| Nyert 1. Szerva | - | 59.7% |
| Nyert 2. Szerva | - | 54.3% |
| Ászok / Meccs | 1 | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | - | 57.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 61.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | - | 45.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.4% |
| Nyert 1. Szerva | 59.7% |
| Nyert 2. Szerva | 54.3% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 57.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 61.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.1% |
| Szerva Tartás % | 328.6% |
| Összes Nyert Pont | 83.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% |
| Összes Nyert Pont | 105.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.6% |
| Összes Nyert Pont | 104% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.4% |
| Nyert 1. Szerva | 59.7% |
| Nyert 2. Szerva | 54.3% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 57.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 61.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.1% |