Carlos Maria Zarate Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
264 636 |
2 |
2.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.3/10 | |
17:12 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 64 |
O19.5 |
3.6/10 | |
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 366 |
2 |
4.8/10 | |
14:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
6.1/10 | |
20:08 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
21 66 |
U21.5 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
O19.5 |
2.2/10 | |
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
362 646 |
2 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:07 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U22.5 |
7.1/10 | |
19:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U22.5 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:58 Lezárult |
| 1
0
|
|
|
1 |
637 366 |
O20.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
065 627 |
2 |
7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
065 627 |
O17.5 |
5.8/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
U27.5 |
6.7/10 |
Carlos Maria Zarate – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Carlos Maria Zarate egy 20 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 528. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 22 mérkőzést elemzett Carlos Maria Zarate részvételével, és több mint 68.2% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (70) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 55.6% | 57.2% | 57.7% |
| Nyert 1. Szerva | 68.8% | 66.8% | 65% |
| Nyert 2. Szerva | 43.5% | 46.2% | 47.6% |
| Ászok / Meccs | 2.9 | 2.7 | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 | 2.3 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 59.4% | 58.9% | 61% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.7% | 21.3% | 25.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% | 42.6% | 42.2% |
| Szerva Tartás % | 143.6% | 128.1% | 89.3% |
| Összes Nyert Pont | 72.2% | 69.3% | 56% |
| Stat. | Kemény (3) | Salak (67) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 57.1% | 57.8% |
| Nyert 1. Szerva | 65.3% | 65% |
| Nyert 2. Szerva | 42.6% | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 2.3 | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 56.3% | 61.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.8% | 25.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.4% | 42.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.7% |
| Nyert 1. Szerva | 65% |
| Nyert 2. Szerva | 47.6% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 61% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% |
| Szerva Tartás % | 89.3% |
| Összes Nyert Pont | 56% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.2% |
| Nyert 1. Szerva | 66.8% |
| Nyert 2. Szerva | 46.2% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 58.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.6% |
| Szerva Tartás % | 128.1% |
| Összes Nyert Pont | 69.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.6% |
| Nyert 1. Szerva | 68.8% |
| Nyert 2. Szerva | 43.5% |
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 59.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% |
| Szerva Tartás % | 143.6% |
| Összes Nyert Pont | 72.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.1% |
| Nyert 1. Szerva | 65.3% |
| Nyert 2. Szerva | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 56.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.8% |
| Nyert 1. Szerva | 65% |
| Nyert 2. Szerva | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 61.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.4% |