Cedrik-Marcel Stebe Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 643 |
O8.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U24.5 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
8.2/10 | |
07:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
465 647 |
O19.5 |
7.5/10 | |
05:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 743 |
O19.5 |
8.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 636 |
|
||
19:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
|
||
18:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
623 266 |
|
||
18:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
||
18:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 636 |
|
||
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
166 633 |
|
Cedrik-Marcel Stebe – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Cedrik-Marcel Stebe egy 35 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 320. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Cedrik-Marcel Stebe részvételével, és több mint 83.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (36) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 59.8% | 59.9% | 59.1% |
| Nyert 1. Szerva | 66% | 68% | 66.7% |
| Nyert 2. Szerva | 48.4% | 49.1% | 49.2% |
| Ászok / Meccs | 2.9 | 4.1 | 3.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 | 3.6 | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 62.7% | 63.5% | 64.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.3% | 23.5% | 24.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.6% | 42.1% | 42.1% |
| Szerva Tartás % | 58.9% | 60.4% | 61% |
| Összes Nyert Pont | 49.8% | 51.7% | 50.9% |
| Stat. | Kemény (16) | Salak (20) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 60.1% | 58.1% |
| Nyert 1. Szerva | 68.5% | 64.6% |
| Nyert 2. Szerva | 49.7% | 48.7% |
| Ászok / Meccs | 4 | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 65.6% | 62.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.9% | 25.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.1% | 44% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.1% |
| Nyert 1. Szerva | 66.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49.2% |
| Ászok / Meccs | 3.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 64.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.1% |
| Szerva Tartás % | 61% |
| Összes Nyert Pont | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.9% |
| Nyert 1. Szerva | 68% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 63.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.1% |
| Szerva Tartás % | 60.4% |
| Összes Nyert Pont | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.8% |
| Nyert 1. Szerva | 66% |
| Nyert 2. Szerva | 48.4% |
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 62.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.6% |
| Szerva Tartás % | 58.9% |
| Összes Nyert Pont | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.1% |
| Nyert 1. Szerva | 68.5% |
| Nyert 2. Szerva | 49.7% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 65.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.1% |
| Nyert 1. Szerva | 64.6% |
| Nyert 2. Szerva | 48.7% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 62.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44% |