Celine Naef Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
1.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 636 |
O20.5 |
8.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O19.5 |
8.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U23.5 |
7.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
632 366 |
O19.5 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 163 |
1 |
8/10 | |
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.6/10 | |
12:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 633 |
1 |
1.7/10 | |
11:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 731 |
O20.5 |
6.1/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
8/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
5.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 365 |
O18.5 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
733 566 |
O20.5 |
8/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
6.2/10 | |
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.9/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.5/10 |
Celine Naef – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Celine Naef egy 20 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 216. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 25 mérkőzést elemzett Celine Naef részvételével, és több mint 80% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (31) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 57.7% | 57.8% | 60.8% |
| Nyert 1. Szerva | 60.3% | 54.7% | 61.1% |
| Nyert 2. Szerva | 55.2% | 46% | 46.4% |
| Ászok / Meccs | 3.3 | 3 | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 | 3.6 | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 58.3% | 58.7% | 59.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.2% | 25.9% | 31.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.1% | 40.1% | 40.7% |
| Szerva Tartás % | 150.2% | 86.9% | 70.4% |
| Összes Nyert Pont | 71.5% | 58.5% | 53.9% |
| Stat. | Kemény (13) | Salak (8) | Fű (10) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 58.3% | 57.5% | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 53.6% | 56.1% | 65.7% |
| Nyert 2. Szerva | 42.5% | 46.2% | 47.6% |
| Ászok / Meccs | 3.2 | 2.4 | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 | 3.9 | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 53.3% | 59.2% | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.4% | 28.6% | 36.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.3% | 41.1% | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.8% |
| Nyert 1. Szerva | 61.1% |
| Nyert 2. Szerva | 46.4% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 59.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.7% |
| Szerva Tartás % | 70.4% |
| Összes Nyert Pont | 53.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.8% |
| Nyert 1. Szerva | 54.7% |
| Nyert 2. Szerva | 46% |
| Ászok / Meccs | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 58.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.1% |
| Szerva Tartás % | 86.9% |
| Összes Nyert Pont | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.7% |
| Nyert 1. Szerva | 60.3% |
| Nyert 2. Szerva | 55.2% |
| Ászok / Meccs | 3.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 58.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.1% |
| Szerva Tartás % | 150.2% |
| Összes Nyert Pont | 71.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.3% |
| Nyert 1. Szerva | 53.6% |
| Nyert 2. Szerva | 42.5% |
| Ászok / Meccs | 3.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 53.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.5% |
| Nyert 1. Szerva | 56.1% |
| Nyert 2. Szerva | 46.2% |
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 59.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 65.7% |
| Nyert 2. Szerva | 47.6% |
| Ászok / Meccs | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.8% |