Clara Tauson Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.5/10 | |
19:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
2 |
8.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
631 466 |
2 |
8/10 | |
07:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 165 |
O17.5 |
8.8/10 | |
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.6/10 | |
09:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 636 |
O17.5 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O18.5 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U28.5 |
9.2/10 | |
15:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 643 |
O8.5 |
7.8/10 | |
02:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
O8.5 |
9.5/10 | |
03:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
9.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
8.7/10 |
Clara Tauson – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Clara Tauson egy 22 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 18. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 14 mérkőzést elemzett Clara Tauson részvételével, és több mint 78.6% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (43) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 68.2% | 66.9% | 63.5% |
| Nyert 1. Szerva | 72.7% | 69.7% | 69% |
| Nyert 2. Szerva | 39.1% | 43.6% | 45.9% |
| Ászok / Meccs | 8.2 | 7.4 | 6.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 | 3.1 | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 57.6% | 53.4% | 57.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.9% | 35.5% | 33% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% | 42.8% | 41.8% |
| Szerva Tartás % | 62% | 61% | 60.5% |
| Összes Nyert Pont | 51.9% | 51.6% | 51.2% |
| Stat. | Kemény (30) | Salak (4) | Fű (9) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.5% | 59.8% | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 69.8% | 63% | 69.1% |
| Nyert 2. Szerva | 45.8% | 45.8% | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 7 | 4.3 | 6.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 | 5.3 | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 57.8% | 55% | 57.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.5% | 39.6% | 24.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.3% | 45.8% | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.5% |
| Nyert 1. Szerva | 69% |
| Nyert 2. Szerva | 45.9% |
| Ászok / Meccs | 6.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 57.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.8% |
| Szerva Tartás % | 60.5% |
| Összes Nyert Pont | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.9% |
| Nyert 1. Szerva | 69.7% |
| Nyert 2. Szerva | 43.6% |
| Ászok / Meccs | 7.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 53.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.8% |
| Szerva Tartás % | 61% |
| Összes Nyert Pont | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.2% |
| Nyert 1. Szerva | 72.7% |
| Nyert 2. Szerva | 39.1% |
| Ászok / Meccs | 8.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 57.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% |
| Szerva Tartás % | 62% |
| Összes Nyert Pont | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.5% |
| Nyert 1. Szerva | 69.8% |
| Nyert 2. Szerva | 45.8% |
| Ászok / Meccs | 7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.8% |
| Nyert 1. Szerva | 63% |
| Nyert 2. Szerva | 45.8% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.3 |
| Hárított Bréklabdák | 55% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 69.1% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 6.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 57.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.1% |