Cristina Bucsa Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
612 466 |
2 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
9.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U28.5 |
9.4/10 | |
22:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 364 |
O18.5 |
6.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U27.5 |
9.1/10 | |
00:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U27.5 |
9.1/10 | |
02:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U27.5 |
9.5/10 | |
21:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 263 |
O18.5 |
4.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 266 |
O18.5 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 36 |
1 |
4.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
O8.5 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
8/10 | |
03:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U26.5 |
8.7/10 | |
12:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U26.5 |
9.4/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.6/10 | |
15:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8/10 |
Cristina Bucsa – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Cristina Bucsa egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 31. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 18 mérkőzést elemzett Cristina Bucsa részvételével, és több mint 72.2% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (58) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 76.2% | 71.9% | 68.3% |
| Nyert 1. Szerva | 59.3% | 60% | 63.3% |
| Nyert 2. Szerva | 43.3% | 42.7% | 44.2% |
| Ászok / Meccs | 0.5 | 1 | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 | 2.2 | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 54.2% | 49.4% | 56.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.9% | 40.1% | 37.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45% | 44.1% | 44.1% |
| Szerva Tartás % | 55.5% | 55.2% | 57.2% |
| Összes Nyert Pont | 50% | 49.5% | 50.5% |
| Stat. | Kemény (43) | Salak (4) | Fű (11) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 68.6% | 64.7% | 68.8% |
| Nyert 1. Szerva | 63.5% | 55.5% | 65.5% |
| Nyert 2. Szerva | 42.9% | 47.7% | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 1.1 | 0.5 | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 | 2 | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 56.4% | 54.3% | 56.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.5% | 24.5% | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.5% | 40.4% | 44.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.3% |
| Nyert 1. Szerva | 63.3% |
| Nyert 2. Szerva | 44.2% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 56.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.1% |
| Szerva Tartás % | 57.2% |
| Összes Nyert Pont | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.9% |
| Nyert 1. Szerva | 60% |
| Nyert 2. Szerva | 42.7% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 49.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.1% |
| Szerva Tartás % | 55.2% |
| Összes Nyert Pont | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 76.2% |
| Nyert 1. Szerva | 59.3% |
| Nyert 2. Szerva | 43.3% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 54.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45% |
| Szerva Tartás % | 55.5% |
| Összes Nyert Pont | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.6% |
| Nyert 1. Szerva | 63.5% |
| Nyert 2. Szerva | 42.9% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 56.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.7% |
| Nyert 1. Szerva | 55.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.7% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.8% |
| Nyert 1. Szerva | 65.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 56.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.1% |