Daniel Altmaier Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
9.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U29.5 |
9.1/10 | |
14:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 64 |
U29.5 |
3.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 634 |
O19.5 |
4.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U29.5 |
9/10 | |
18:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.2/10 | |
14:45 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 364 |
O19.5 |
5/10 | |
15:25 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.3/10 | |
12:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.8/10 | |
15:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U28.5 |
7.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U28.5 |
9.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:45 Lezárult |
| 0
3
|
|
|
1 |
766 543 |
1 |
1.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 726 |
O19.5 |
9.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 266 |
|
Daniel Altmaier – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Daniel Altmaier egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 64. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 19 mérkőzést elemzett Daniel Altmaier részvételével, és több mint 73.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (51) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.3% | 64.5% | 62.3% |
| Nyert 1. Szerva | 70.3% | 68.7% | 71.5% |
| Nyert 2. Szerva | 51% | 46.4% | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 4.8 | 5.3 | 6.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 | 2.2 | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 47.5% | 51.4% | 61.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.5% | 16% | 15.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.3% | 36.1% | 33.6% |
| Szerva Tartás % | 63.6% | 60.8% | 62.5% |
| Összes Nyert Pont | 49.4% | 48.7% | 48.1% |
| Stat. | Kemény (25) | Salak (22) | Fű (4) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.3% | 62.9% | 58.7% |
| Nyert 1. Szerva | 72.4% | 70.7% | 69.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.5% | 49.5% | 46.6% |
| Ászok / Meccs | 8 | 6.1 | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 | 2.4 | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 59% | 61.4% | 69.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.8% | 19.4% | 6.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32% | 36.1% | 30% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.3% |
| Nyert 1. Szerva | 71.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 6.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 61.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.6% |
| Szerva Tartás % | 62.5% |
| Összes Nyert Pont | 48.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.5% |
| Nyert 1. Szerva | 68.7% |
| Nyert 2. Szerva | 46.4% |
| Ászok / Meccs | 5.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 51.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.1% |
| Szerva Tartás % | 60.8% |
| Összes Nyert Pont | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.3% |
| Nyert 1. Szerva | 70.3% |
| Nyert 2. Szerva | 51% |
| Ászok / Meccs | 4.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 47.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.3% |
| Szerva Tartás % | 63.6% |
| Összes Nyert Pont | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.3% |
| Nyert 1. Szerva | 72.4% |
| Nyert 2. Szerva | 46.5% |
| Ászok / Meccs | 8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 59% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.9% |
| Nyert 1. Szerva | 70.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49.5% |
| Ászok / Meccs | 6.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 61.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.7% |
| Nyert 1. Szerva | 69.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.6% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 69.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 6.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 30% |