Daniele Rapagnetta Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.4/10 | |
11:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.6/10 | |
11:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
643 266 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:01 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
U22.5 |
3.7/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U20.5 |
3.6/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 562 |
O19.5 |
7.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.5/10 | |
17:07 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O19.5 |
7.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 626 |
2 |
6.6/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8.1/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Daniele Rapagnetta – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Daniele Rapagnetta egy 18 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 938. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 12 mérkőzést elemzett Daniele Rapagnetta részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (32) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% | 64.6% | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.7% | 60.7% | 60.7% |
| Nyert 2. Szerva | 52.7% | 52.7% | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 0.6 | 1.2 | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.9 | 1.2 | 1.2 |
| Hárított Bréklabdák | 61.9% | 61.9% | 61.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20% | 20% | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.2% | 43.2% | 43.2% |
| Szerva Tartás % | 167.9% | 188% | 270.8% |
| Összes Nyert Pont | 73.3% | 73.3% | 73.3% |
| Stat. | Kemény (6) | Salak (26) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | - | 60.7% |
| Nyert 2. Szerva | - | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 1.5 | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.8 | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | - | 61.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.7% | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.7% |
| Nyert 2. Szerva | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.2 |
| Hárított Bréklabdák | 61.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.2% |
| Szerva Tartás % | 270.8% |
| Összes Nyert Pont | 73.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.7% |
| Nyert 2. Szerva | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.2 |
| Hárított Bréklabdák | 61.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.2% |
| Szerva Tartás % | 188% |
| Összes Nyert Pont | 73.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.7% |
| Nyert 2. Szerva | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.9 |
| Hárított Bréklabdák | 61.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.2% |
| Szerva Tartás % | 167.9% |
| Összes Nyert Pont | 73.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.8 |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.7% |
| Nyert 2. Szerva | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 61.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% |