1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M25 Villa Maria
  4. Dante Pagani
Dante Pagani

Dante Pagani Előrejelzések, statisztikák és forma

AR
Ranglista#1000
Kor17

Aktuális forma

L L W L L
6 Elemzett mérkőzések
83.3% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

16:00

Lezárult
NO
H. Hoeyeraal
AR
D. Pagani
2
0
102
-122

1

102
756
673

1

102
2.9/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

16:08

Lezárult
AR
L. Ratti
AR
D. Pagani
2
0
-625
360

1

-625
66
31

1

-625
10/10

16:13

Lezárult
AR
D. Pagani
AR
V. Garay
2
1
-130
101

2

101
55
77

O20.5

-125
4.9/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

13:00

Lezárult
AR
D. Pagani
AR
L. Midon
0
2
750
-909

2

-909
463
646

O16.5

-200
9.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

23:15

Lezárult
AR
D. Pagani
AR
S. D. l. Fuente
1
2
110
-143

2

-143
34
66

O8.5

-200
9.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

13:00

Lezárult
AR
V. Basel
AR
D. Pagani
2
0
101
-139

2

-139
733
566

O21.5

-109
6.4/10

Dante Pagani – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Dante Pagani 17 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Dante Pagani részvételével, és több mint 83.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (13) Utolsó 52 hét (13)
Első szerva % 63.3% 64.6% 64.6%
Nyert 1. szerva 53.2% 53.7% 53.7%
Nyert 2. szerva 43.8% 44.1% 44.1%
Ászok / meccs 1.5 1.4 1.4
Kettős hibák / meccs 2.8 2.7 2.7
Hárított bréklabdák 44.8% 50% 50%
Kihasznált bréklabdák 29% 22.4% 22.4%
Nyert fogadópontok 41.4% 39.4% 39.4%
Szervatartás % 95.5% 79.3% 79.3%
Összes nyert pont 58.7% 54.4% 54.4%
Statisztikák by Surface
Stat. Salak (13)
Első szerva % 64.6%
Nyert 1. szerva 53.7%
Nyert 2. szerva 44.1%
Ászok / meccs 1.4
Kettős hibák / meccs 2.7
Hárított bréklabdák 50%
Kihasznált bréklabdák 22.4%
Nyert fogadópontok 39.4%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (13) Utolsó 20 (13) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %64.6%
Nyert 1. szerva53.7%
Nyert 2. szerva44.1%
Ászok / meccs1.4
Kettős hibák / meccs2.7
Hárított bréklabdák50%
Kihasznált bréklabdák22.4%
Nyert fogadópontok39.4%
Szervatartás %79.3%
Összes nyert pont54.4%
StatValue
Első szerva %64.6%
Nyert 1. szerva53.7%
Nyert 2. szerva44.1%
Ászok / meccs1.4
Kettős hibák / meccs2.7
Hárított bréklabdák50%
Kihasznált bréklabdák22.4%
Nyert fogadópontok39.4%
Szervatartás %79.3%
Összes nyert pont54.4%
StatValue
Első szerva %63.3%
Nyert 1. szerva53.2%
Nyert 2. szerva43.8%
Ászok / meccs1.5
Kettős hibák / meccs2.8
Hárított bréklabdák44.8%
Kihasznált bréklabdák29%
Nyert fogadópontok41.4%
Szervatartás %95.5%
Összes nyert pont58.7%
Statisztikák by Surface
Salak (13)
StatValue
Első szerva %64.6%
Nyert 1. szerva53.7%
Nyert 2. szerva44.1%
Ászok / meccs1.4
Kettős hibák / meccs2.7
Hárított bréklabdák50%
Kihasznált bréklabdák22.4%
Nyert fogadópontok39.4%