Eero Vasa Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.8/10 | |
06:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
464 636 |
2 |
5.7/10 | |
11:56 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 36 |
1 |
3.8/10 | |
09:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 634 |
O21.5 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9.3/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 636 |
1 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U24.5 |
8/10 | |
09:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 273 |
1 |
8/10 | |
12:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.3/10 | |
10:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
731 666 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.4/10 | |
14:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
8/10 |
Eero Vasa – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Eero Vasa egy 28 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 430. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 26 mérkőzést elemzett Eero Vasa részvételével, és több mint 57.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (66) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 66.3% | 64.6% | 60.2% |
| Nyert 1. Szerva | 70.3% | 69.7% | 72.7% |
| Nyert 2. Szerva | 44.4% | 45.6% | 47.5% |
| Ászok / Meccs | 4.4 | 5.5 | 5.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 | 4.1 | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 69.2% | 67.9% | 62.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.5% | 21.4% | 21.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.2% | 39% | 38% |
| Szerva Tartás % | 148.1% | 86.4% | 91.9% |
| Összes Nyert Pont | 72.6% | 59% | 54.3% |
| Stat. | Kemény (15) | Salak (49) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 58.5% | 61.2% |
| Nyert 1. Szerva | 74.1% | 72% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% | 47.7% |
| Ászok / Meccs | 6 | 5.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 58.6% | 64.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.9% | 20.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36% | 38.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.2% |
| Nyert 1. Szerva | 72.7% |
| Nyert 2. Szerva | 47.5% |
| Ászok / Meccs | 5.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 62.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38% |
| Szerva Tartás % | 91.9% |
| Összes Nyert Pont | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 69.7% |
| Nyert 2. Szerva | 45.6% |
| Ászok / Meccs | 5.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 67.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39% |
| Szerva Tartás % | 86.4% |
| Összes Nyert Pont | 59% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.3% |
| Nyert 1. Szerva | 70.3% |
| Nyert 2. Szerva | 44.4% |
| Ászok / Meccs | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 69.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.2% |
| Szerva Tartás % | 148.1% |
| Összes Nyert Pont | 72.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.5% |
| Nyert 1. Szerva | 74.1% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 58.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.2% |
| Nyert 1. Szerva | 72% |
| Nyert 2. Szerva | 47.7% |
| Ászok / Meccs | 5.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 64.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.9% |