Elisabetta Cocciaretto Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
261 616 |
2 |
7.9/10 | |
19:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 626 |
O18.5 |
5.2/10 | |
19:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
O17.5 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
8.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
5.6/10 | |
14:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U25.5 |
7.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 462 |
O17.5 |
8.8/10 | |
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 646 |
2 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U25.5 |
6.3/10 | |
16:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
734 566 |
O17.5 |
9.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
7.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 634 |
O18.5 |
5.3/10 | |
10:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
8.9/10 | |
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
13 66 |
U24.5 |
9.6/10 | |
13:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
5.9/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 662 |
O19.5 |
8.6/10 | |
11:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
6.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 463 |
O8.5 |
10/10 |
Elisabetta Cocciaretto – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Elisabetta Cocciaretto egy 24 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 41. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 25 mérkőzést elemzett Elisabetta Cocciaretto részvételével, és több mint 60% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (66) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 76.9% | 78% | 71.1% |
| Nyert 1. Szerva | 59.9% | 60.4% | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | 48.5% | 47.2% | 49.5% |
| Ászok / Meccs | 1.3 | 1.3 | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 | 3.1 | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 64.1% | 58.2% | 57.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.4% | 38% | 36.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% | 42.8% | 43.6% |
| Szerva Tartás % | 57.2% | 57.5% | 59.4% |
| Összes Nyert Pont | 49.7% | 50.2% | 51.8% |
| Stat. | Kemény (40) | Salak (16) | Fű (10) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 73.1% | 71.7% | 62.8% |
| Nyert 1. Szerva | 61.9% | 63.1% | 68.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47% | 52.3% | 53.5% |
| Ászok / Meccs | 1.8 | 1.5 | 3.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 | 3.1 | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 54.1% | 63.5% | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.9% | 36.1% | 35% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.7% | 42.9% | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.1% |
| Nyert 1. Szerva | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | 49.5% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 57.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.6% |
| Szerva Tartás % | 59.4% |
| Összes Nyert Pont | 51.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 78% |
| Nyert 1. Szerva | 60.4% |
| Nyert 2. Szerva | 47.2% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 58.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.8% |
| Szerva Tartás % | 57.5% |
| Összes Nyert Pont | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 76.9% |
| Nyert 1. Szerva | 59.9% |
| Nyert 2. Szerva | 48.5% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 64.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% |
| Szerva Tartás % | 57.2% |
| Összes Nyert Pont | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.1% |
| Nyert 1. Szerva | 61.9% |
| Nyert 2. Szerva | 47% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 54.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.7% |
| Nyert 1. Szerva | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | 52.3% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 63.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.8% |
| Nyert 1. Szerva | 68.5% |
| Nyert 2. Szerva | 53.5% |
| Ászok / Meccs | 3.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.4% |