Ena Shibahara Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:09 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
3.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U21.5 |
1.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:09 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 635 |
1 |
2.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 166 |
1 |
5.4/10 | |
01:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
646 267 |
O20.5 |
7.9/10 | |
03:38 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
6.8/10 | |
06:39 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
U24.5 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 366 |
O20.5 |
2.7/10 | |
05:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
1.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
U27.5 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.7/10 |
Ena Shibahara – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Ena Shibahara egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 228. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 12 mérkőzést elemzett Ena Shibahara részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (34) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% | 65.7% | 65.6% |
| Nyert 1. Szerva | 69.2% | 61.8% | 65.4% |
| Nyert 2. Szerva | 41.7% | 46% | 47.1% |
| Ászok / Meccs | 4.6 | 4 | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.1 | 4.7 | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 35.7% | 53.5% | 58.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28% | 22.5% | 28.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.1% | 38.3% | 39.9% |
| Szerva Tartás % | 280.5% | 97.9% | 77% |
| Összes Nyert Pont | 82.7% | 61.1% | 56.3% |
| Stat. | Kemény (24) | Salak (3) | Fű (7) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% | 65.1% | 67.6% |
| Nyert 1. Szerva | 63.9% | 65% | 68.2% |
| Nyert 2. Szerva | 47.2% | 50.7% | 45.5% |
| Ászok / Meccs | 3.8 | 2.3 | 6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 | 3 | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 54.4% | 44.4% | 67.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.6% | 51.4% | 24% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.1% | 49.2% | 38.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.6% |
| Nyert 1. Szerva | 65.4% |
| Nyert 2. Szerva | 47.1% |
| Ászok / Meccs | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 58.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.9% |
| Szerva Tartás % | 77% |
| Összes Nyert Pont | 56.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.7% |
| Nyert 1. Szerva | 61.8% |
| Nyert 2. Szerva | 46% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.7 |
| Hárított Bréklabdák | 53.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.3% |
| Szerva Tartás % | 97.9% |
| Összes Nyert Pont | 61.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 69.2% |
| Nyert 2. Szerva | 41.7% |
| Ászok / Meccs | 4.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.1 |
| Hárított Bréklabdák | 35.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.1% |
| Szerva Tartás % | 280.5% |
| Összes Nyert Pont | 82.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 63.9% |
| Nyert 2. Szerva | 47.2% |
| Ászok / Meccs | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 54.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.1% |
| Nyert 1. Szerva | 65% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 44.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 51.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.6% |
| Nyert 1. Szerva | 68.2% |
| Nyert 2. Szerva | 45.5% |
| Ászok / Meccs | 6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 67.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.6% |