Ethan Cook Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1286
Kor22
Magasság5'9"
Súly161 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
L
L
W
W
L
9
Elemzett Mérkőzések
66.7%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
4.3/10 | |
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
3.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 624 |
1 |
6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
6.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.8/10 | |
07:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
O8.5 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Ethan Cook – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Ethan Cook egy 22 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1286. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 9 mérkőzést elemzett Ethan Cook részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (27) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 66.9% | 65.9% | 65.9% |
| Nyert 1. Szerva | 65.6% | 68.4% | 68.4% |
| Nyert 2. Szerva | 40.4% | 43.4% | 43.4% |
| Ászok / Meccs | 6.5 | 5.5 | 4.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 | 2.7 | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 60.8% | 58.8% | 58.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.2% | 20.9% | 20.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.8% | 34.3% | 34.3% |
| Szerva Tartás % | 61.9% | 67.8% | 84.9% |
| Összes Nyert Pont | 49% | 49.1% | 49.1% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (25) |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.7% |
| Nyert 1. Szerva | 67.1% |
| Nyert 2. Szerva | 43% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 54.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.4% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (27)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.9% |
| Nyert 1. Szerva | 68.4% |
| Nyert 2. Szerva | 43.4% |
| Ászok / Meccs | 4.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 58.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.3% |
| Szerva Tartás % | 84.9% |
| Összes Nyert Pont | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.9% |
| Nyert 1. Szerva | 68.4% |
| Nyert 2. Szerva | 43.4% |
| Ászok / Meccs | 5.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 58.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.3% |
| Szerva Tartás % | 67.8% |
| Összes Nyert Pont | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.9% |
| Nyert 1. Szerva | 65.6% |
| Nyert 2. Szerva | 40.4% |
| Ászok / Meccs | 6.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 60.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.8% |
| Szerva Tartás % | 61.9% |
| Összes Nyert Pont | 49% |
Statisztikák by Surface
Kemény (25)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.7% |
| Nyert 1. Szerva | 67.1% |
| Nyert 2. Szerva | 43% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 54.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.4% |