Felipe de Dios Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1252
Kor22
Magasság5'7"
Aktuális Forma
L
L
L
W
L
7
Elemzett Mérkőzések
57.1%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.5/10 | |
18:11 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
6.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:37 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
02 66 |
2 |
5.5/10 | |
14:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 636 |
O19.5 |
7.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Felipe de Dios – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Felipe de Dios egy 22 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 7 mérkőzést elemzett Felipe de Dios részvételével, és több mint 57.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (34) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 60.1% | 58.8% |
| Nyert 1. Szerva | - | 69.2% | 64.4% |
| Nyert 2. Szerva | - | 36.6% | 45.5% |
| Ászok / Meccs | 1 | 1 | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 | 2 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | - | 63.2% | 60.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 39.1% | 32.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.2% | 38.5% | 40.6% |
| Szerva Tartás % | - | 246.1% | 115.2% |
| Összes Nyert Pont | 92.2% | 76% | 61% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Salak (34) |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.8% |
| Nyert 1. Szerva | 64.4% |
| Nyert 2. Szerva | 45.5% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 60.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.6% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (34)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.8% |
| Nyert 1. Szerva | 64.4% |
| Nyert 2. Szerva | 45.5% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 60.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.6% |
| Szerva Tartás % | 115.2% |
| Összes Nyert Pont | 61% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.1% |
| Nyert 1. Szerva | 69.2% |
| Nyert 2. Szerva | 36.6% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 63.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.5% |
| Szerva Tartás % | 246.1% |
| Összes Nyert Pont | 76% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.2% |
| Összes Nyert Pont | 92.2% |
Statisztikák by Surface
Salak (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.8% |
| Nyert 1. Szerva | 64.4% |
| Nyert 2. Szerva | 45.5% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 60.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.6% |