Felitsata Dorofeeva-Rybas Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#980
Aktuális forma
L
W
W
W
W
7
Elemzett mérkőzések
57.1%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
3.4/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 165 |
O19.5 |
6.9/10 | |
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 566 |
O20.5 |
6.7/10 | |
04:41 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
264 626 |
O20.5 |
4.9/10 | |
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 631 |
O20.5 |
4.9/10 | |
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1.4/10 |
Felitsata Dorofeeva-Rybas – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Felitsata Dorofeeva-Rybas AI-alapú algoritmusunk 7 mérkőzést elemzett Felitsata Dorofeeva-Rybas részvételével, és több mint 57.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (29) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 76.4% | 70.9% | 70.6% |
| Nyert 1. szerva | 54.8% | 63.4% | 63.8% |
| Nyert 2. szerva | 64.8% | 56.7% | 55.8% |
| Ászok / meccs | 0.3 | 0.4 | 0.3 |
| Kettős hibák / meccs | 1.3 | 1.9 | 1.8 |
| Hárított bréklabdák | 48.6% | 53.8% | 55.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 54.9% | 68.5% | 69.9% |
| Nyert fogadópontok | 53.2% | 58.2% | 58.5% |
| Szervatartás % | 103.3% | 78.8% | 80.4% |
| Összes nyert pont | 70.2% | 67% | 66.9% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (16) | Salak (13) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 68.3% | 76.2% |
| Nyert 1. szerva | 65.9% | 59.4% |
| Nyert 2. szerva | 51.8% | 68.3% |
| Ászok / meccs | 0.5 | 0.2 |
| Kettős hibák / meccs | 2.3 | 1.2 |
| Hárított bréklabdák | 55.4% | 55.6% |
| Kihasznált bréklabdák | 74.7% | 59.5% |
| Nyert fogadópontok | 60.3% | 52.7% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (29)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 70.6% |
| Nyert 1. szerva | 63.8% |
| Nyert 2. szerva | 55.8% |
| Ászok / meccs | 0.3 |
| Kettős hibák / meccs | 1.8 |
| Hárított bréklabdák | 55.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 69.9% |
| Nyert fogadópontok | 58.5% |
| Szervatartás % | 80.4% |
| Összes nyert pont | 66.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 70.9% |
| Nyert 1. szerva | 63.4% |
| Nyert 2. szerva | 56.7% |
| Ászok / meccs | 0.4 |
| Kettős hibák / meccs | 1.9 |
| Hárított bréklabdák | 53.8% |
| Kihasznált bréklabdák | 68.5% |
| Nyert fogadópontok | 58.2% |
| Szervatartás % | 78.8% |
| Összes nyert pont | 67% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 76.4% |
| Nyert 1. szerva | 54.8% |
| Nyert 2. szerva | 64.8% |
| Ászok / meccs | 0.3 |
| Kettős hibák / meccs | 1.3 |
| Hárított bréklabdák | 48.6% |
| Kihasznált bréklabdák | 54.9% |
| Nyert fogadópontok | 53.2% |
| Szervatartás % | 103.3% |
| Összes nyert pont | 70.2% |
Statisztikák by Surface
Kemény (16)
Salak (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 68.3% |
| Nyert 1. szerva | 65.9% |
| Nyert 2. szerva | 51.8% |
| Ászok / meccs | 0.5 |
| Kettős hibák / meccs | 2.3 |
| Hárított bréklabdák | 55.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 74.7% |
| Nyert fogadópontok | 60.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 76.2% |
| Nyert 1. szerva | 59.4% |
| Nyert 2. szerva | 68.3% |
| Ászok / meccs | 0.2 |
| Kettős hibák / meccs | 1.2 |
| Hárított bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált bréklabdák | 59.5% |
| Nyert fogadópontok | 52.7% |