Fernando Cavallo Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
1.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 | |
16:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.7/10 | |
17:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
O20.5 |
7.8/10 | |
16:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 366 |
O20.5 |
7.1/10 | |
17:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 734 |
O19.5 |
9.9/10 | |
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 562 |
1 |
3.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 361 |
1 |
8/10 | |
12:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
652 376 |
O20.5 |
6.7/10 | |
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
U18.5 |
5/10 | |
16:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 563 |
O19.5 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O19.5 |
4.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
624 166 |
O20.5 |
4.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
|
||
12:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
|
Fernando Cavallo – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Fernando Cavallo egy 19 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 733. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 15 mérkőzést elemzett Fernando Cavallo részvételével, és több mint 73.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (46) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 40% | 40% | 53.9% |
| Nyert 1. Szerva | 70.5% | 70.5% | 68.2% |
| Nyert 2. Szerva | 45.5% | 45.5% | 42.4% |
| Ászok / Meccs | 5.8 | 4.6 | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 | 3.1 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 60% | 60% | 55% |
| Kihasznált Bréklabdák | 5.6% | 5.6% | 22.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.3% | 40.5% | 40.2% |
| Szerva Tartás % | 366.4% | 691.8% | 219.7% |
| Összes Nyert Pont | 84.8% | 95.2% | 76.7% |
| Stat. | Kemény (2) | Salak (44) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 53.9% |
| Nyert 1. Szerva | - | 68.2% |
| Nyert 2. Szerva | - | 42.4% |
| Ászok / Meccs | 4.5 | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | - | 55% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 22.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | - | 40.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.9% |
| Nyert 1. Szerva | 68.2% |
| Nyert 2. Szerva | 42.4% |
| Ászok / Meccs | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 55% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.2% |
| Szerva Tartás % | 219.7% |
| Összes Nyert Pont | 76.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 40% |
| Nyert 1. Szerva | 70.5% |
| Nyert 2. Szerva | 45.5% |
| Ászok / Meccs | 4.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 5.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.5% |
| Szerva Tartás % | 691.8% |
| Összes Nyert Pont | 95.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 40% |
| Nyert 1. Szerva | 70.5% |
| Nyert 2. Szerva | 45.5% |
| Ászok / Meccs | 5.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 5.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.3% |
| Szerva Tartás % | 366.4% |
| Összes Nyert Pont | 84.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.9% |
| Nyert 1. Szerva | 68.2% |
| Nyert 2. Szerva | 42.4% |
| Ászok / Meccs | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 55% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.2% |