Filip Pieczonka Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1036
Kor21
Magasság6'5"
Súly190 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
L
W
W
L
4
Elemzett Mérkőzések
50%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.3/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
5.5/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
473 656 |
O20.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
1 |
6.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Filip Pieczonka – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Filip Pieczonka egy 21 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1036. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 4 mérkőzést elemzett Filip Pieczonka részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (25) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 57.6% | 56.1% | 56.6% |
| Nyert 1. Szerva | 70.9% | 67% | 66.8% |
| Nyert 2. Szerva | 43.4% | 42.6% | 43.2% |
| Ászok / Meccs | 5 | 5 | 4.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.7 | 6.2 | 5.5 |
| Hárított Bréklabdák | 64.4% | 61.1% | 64.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.5% | 18.6% | 16.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.5% | 38.1% | 36.9% |
| Szerva Tartás % | 59.3% | 56.3% | 60.8% |
| Összes Nyert Pont | 48.1% | 47.3% | 46.6% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (11) | Salak (13) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 59.7% | 53.3% |
| Nyert 1. Szerva | 67.9% | 64.6% |
| Nyert 2. Szerva | 47% | 41.5% |
| Ászok / Meccs | 5.5 | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 | 6.4 |
| Hárított Bréklabdák | 68.8% | 61.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 9.7% | 19.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.9% | 37.4% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (25)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 56.6% |
| Nyert 1. Szerva | 66.8% |
| Nyert 2. Szerva | 43.2% |
| Ászok / Meccs | 4.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.5 |
| Hárított Bréklabdák | 64.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.9% |
| Szerva Tartás % | 60.8% |
| Összes Nyert Pont | 46.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 56.1% |
| Nyert 1. Szerva | 67% |
| Nyert 2. Szerva | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.2 |
| Hárított Bréklabdák | 61.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.1% |
| Szerva Tartás % | 56.3% |
| Összes Nyert Pont | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.6% |
| Nyert 1. Szerva | 70.9% |
| Nyert 2. Szerva | 43.4% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.7 |
| Hárított Bréklabdák | 64.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.5% |
| Szerva Tartás % | 59.3% |
| Összes Nyert Pont | 48.1% |
Statisztikák by Surface
Kemény (11)
Salak (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.7% |
| Nyert 1. Szerva | 67.9% |
| Nyert 2. Szerva | 47% |
| Ászok / Meccs | 5.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 68.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 9.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.3% |
| Nyert 1. Szerva | 64.6% |
| Nyert 2. Szerva | 41.5% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.4 |
| Hárított Bréklabdák | 61.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.4% |