Filippo Romano Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
O21.5 |
5.5/10 | |
10:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O19.5 |
7.1/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
644 366 |
2 |
2.1/10 | |
12:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 366 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
3/10 | |
10:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.8/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 564 |
1 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
U23.5 |
4.9/10 | |
16:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.8/10 | |
17:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
6.8/10 | |
12:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.5/10 | |
16:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U25.5 |
7.7/10 | |
10:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
7.1/10 | |
12:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
275 657 |
O21.5 |
6.6/10 | |
15:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.6/10 | |
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 267 |
2 |
8/10 |
Filippo Romano – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Filippo Romano egy 20 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 380. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 30 mérkőzést elemzett Filippo Romano részvételével, és több mint 60% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (65) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.4% | 63.4% | 63.1% |
| Nyert 1. Szerva | 67.9% | 72.1% | 68.7% |
| Nyert 2. Szerva | 47.8% | 48.4% | 49.5% |
| Ászok / Meccs | 4.7 | 5.9 | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 | 2 | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 63.9% | 67.3% | 61.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24% | 21.1% | 19.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.7% | 38.6% | 39.1% |
| Szerva Tartás % | 60.1% | 65.6% | 82.2% |
| Összes Nyert Pont | 50.8% | 52.2% | 51.2% |
| Stat. | Kemény (18) | Salak (43) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.6% | 61.8% |
| Nyert 1. Szerva | 73.3% | 66.2% |
| Nyert 2. Szerva | 47.9% | 50.3% |
| Ászok / Meccs | 6.9 | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 67.6% | 59.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.3% | 19.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.5% | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.1% |
| Nyert 1. Szerva | 68.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49.5% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 61.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.1% |
| Szerva Tartás % | 82.2% |
| Összes Nyert Pont | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 72.1% |
| Nyert 2. Szerva | 48.4% |
| Ászok / Meccs | 5.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 67.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.6% |
| Szerva Tartás % | 65.6% |
| Összes Nyert Pont | 52.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.4% |
| Nyert 1. Szerva | 67.9% |
| Nyert 2. Szerva | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 4.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 63.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.7% |
| Szerva Tartás % | 60.1% |
| Összes Nyert Pont | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.6% |
| Nyert 1. Szerva | 73.3% |
| Nyert 2. Szerva | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 6.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 67.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.8% |
| Nyert 1. Szerva | 66.2% |
| Nyert 2. Szerva | 50.3% |
| Ászok / Meccs | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 59.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.8% |