Florent Bax Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
666 734 |
1 |
4.2/10 | |
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9/10 | |
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
476 663 |
1 |
6/10 | |
18:25 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
8.6/10 | |
19:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
2:0 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
464 636 |
O20.5 |
5.5/10 | |
19:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
166 637 |
2 |
8.9/10 | |
21:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
266 647 |
O22.5 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 625 |
O21.5 |
5.6/10 | |
23:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
653 476 |
2 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 732 |
O20.5 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
562 726 |
O20.5 |
6.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 623 |
O20.5 |
5.4/10 | |
10:42 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.8/10 | |
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
2.1/10 | |
11:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
646 367 |
O18.5 |
8.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 636 |
1 |
6.2/10 | |
04:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
9.4/10 |
Florent Bax – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Florent Bax egy 26 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 254. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 38 mérkőzést elemzett Florent Bax részvételével, és több mint 78.9% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (73) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 55% | 54.5% | 57.1% |
| Nyert 1. Szerva | 80.7% | 78.9% | 73.3% |
| Nyert 2. Szerva | 55.4% | 54.5% | 49.2% |
| Ászok / Meccs | 8.5 | 6.3 | 5.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 | 3.1 | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 78.6% | 65.8% | 63.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.4% | 12.6% | 15.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.6% | 37.7% | 36.2% |
| Szerva Tartás % | 69.3% | 103.1% | 102.6% |
| Összes Nyert Pont | 51.2% | 63.1% | 56.9% |
| Stat. | Kemény (26) | Salak (47) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 57.1% | 56.9% |
| Nyert 1. Szerva | 73.3% | 73.4% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 6.5 | 5.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 65% | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.9% | 18.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.8% | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.1% |
| Nyert 1. Szerva | 73.3% |
| Nyert 2. Szerva | 49.2% |
| Ászok / Meccs | 5.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 63.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.2% |
| Szerva Tartás % | 102.6% |
| Összes Nyert Pont | 56.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 54.5% |
| Nyert 1. Szerva | 78.9% |
| Nyert 2. Szerva | 54.5% |
| Ászok / Meccs | 6.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 65.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.7% |
| Szerva Tartás % | 103.1% |
| Összes Nyert Pont | 63.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55% |
| Nyert 1. Szerva | 80.7% |
| Nyert 2. Szerva | 55.4% |
| Ászok / Meccs | 8.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 78.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.6% |
| Szerva Tartás % | 69.3% |
| Összes Nyert Pont | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.1% |
| Nyert 1. Szerva | 73.3% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 6.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 65% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 56.9% |
| Nyert 1. Szerva | 73.4% |
| Nyert 2. Szerva | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 5.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.1% |