Gabriele Piraino Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:12 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
164 626 |
O20.5 |
5.8/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 466 |
O20.5 |
7/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
10/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 463 |
1 |
5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
374 656 |
2 |
1.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.8/10 | |
13:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O19.5 |
6.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
4.1/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 462 |
O20.5 |
6.4/10 | |
12:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
8.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
8/10 | |
11:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 264 |
1 |
2.6/10 | |
13:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
8.6/10 | |
14:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.9/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
1 |
4.6/10 | |
10:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 462 |
O20.5 |
5.4/10 | |
08:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
5.6/10 |
Gabriele Piraino – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Gabriele Piraino egy 22 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 425. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 21 mérkőzést elemzett Gabriele Piraino részvételével, és több mint 71.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (59) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61% | 62.6% | 63% |
| Nyert 1. Szerva | 59.9% | 65.1% | 62.8% |
| Nyert 2. Szerva | 48% | 51.1% | 49.5% |
| Ászok / Meccs | 2.1 | 3 | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 | 2.9 | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 46.5% | 54.7% | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.2% | 25.9% | 24.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.1% | 40% | 39.6% |
| Szerva Tartás % | 96.3% | 76% | 87.8% |
| Összes Nyert Pont | 62.1% | 56.1% | 51.8% |
| Stat. | Kemény (12) | Salak (47) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.6% | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | 65.6% | 61.2% |
| Nyert 2. Szerva | 51.4% | 48.4% |
| Ászok / Meccs | 3.6 | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% | 52.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.5% | 22.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.5% | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63% |
| Nyert 1. Szerva | 62.8% |
| Nyert 2. Szerva | 49.5% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.6% |
| Szerva Tartás % | 87.8% |
| Összes Nyert Pont | 51.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.6% |
| Nyert 1. Szerva | 65.1% |
| Nyert 2. Szerva | 51.1% |
| Ászok / Meccs | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 54.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40% |
| Szerva Tartás % | 76% |
| Összes Nyert Pont | 56.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61% |
| Nyert 1. Szerva | 59.9% |
| Nyert 2. Szerva | 48% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 46.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.1% |
| Szerva Tartás % | 96.3% |
| Összes Nyert Pont | 62.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.6% |
| Nyert 1. Szerva | 65.6% |
| Nyert 2. Szerva | 51.4% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | 61.2% |
| Nyert 2. Szerva | 48.4% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 52.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.1% |