Giacomo Crisostomo Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
652 376 |
O17.5 |
9.2/10 | |
11:06 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
6.3/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
31 66 |
U21.5 |
6.2/10 | |
08:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
O8.5 |
9.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 743 |
1 |
8/10 | |
07:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.3/10 | |
08:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6.5/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.6/10 |
Giacomo Crisostomo – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Giacomo Crisostomo egy 22 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1209. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 11 mérkőzést elemzett Giacomo Crisostomo részvételével, és több mint 72.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (29) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 53.5% | 53.5% |
| Nyert 1. Szerva | - | 47.8% | 47.8% |
| Nyert 2. Szerva | - | 35% | 35% |
| Ászok / Meccs | 0.8 | 1.2 | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 | 3 | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | - | 55.6% | 55.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 36.4% | 36.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.4% | 46.2% | 46.2% |
| Szerva Tartás % | - | 379.1% | 593% |
| Összes Nyert Pont | 99.1% | 87.1% | 87.1% |
| Stat. | Kemény (6) | Salak (23) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 53.5% | - |
| Nyert 1. Szerva | 47.8% | - |
| Nyert 2. Szerva | 35% | - |
| Ászok / Meccs | 2 | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.4% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.3% | 46.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.5% |
| Nyert 1. Szerva | 47.8% |
| Nyert 2. Szerva | 35% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.2% |
| Szerva Tartás % | 593% |
| Összes Nyert Pont | 87.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.5% |
| Nyert 1. Szerva | 47.8% |
| Nyert 2. Szerva | 35% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.2% |
| Szerva Tartás % | 379.1% |
| Összes Nyert Pont | 87.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.4% |
| Összes Nyert Pont | 99.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.5% |
| Nyert 1. Szerva | 47.8% |
| Nyert 2. Szerva | 35% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.4% |