Giulia Safina Popa Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#779
Kor20
Aktuális Forma
W
L
2
Elemzett Mérkőzések
0%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:07 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U21.5 |
6.1/10 | |
05:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
2:0 |
5.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Giulia Safina Popa – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Giulia Safina Popa egy 20 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Giulia Safina Popa részvételével, és több mint 0% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (17) | Utolsó 52 Hét (17) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 66.8% | 66.8% |
| Nyert 1. Szerva | - | 59.9% | 59.9% |
| Nyert 2. Szerva | - | 38.6% | 38.6% |
| Ászok / Meccs | 0.5 | 0.4 | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 8.1 | 7.8 | 7.8 |
| Hárított Bréklabdák | - | 54.3% | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 37.1% | 37.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 53.3% | 49.2% | 49.2% |
| Szerva Tartás % | - | 136.6% | 136.6% |
| Összes Nyert Pont | 107.7% | 69% | 69% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (3) | Salak (14) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 66.8% |
| Nyert 1. Szerva | - | 59.9% |
| Nyert 2. Szerva | - | 38.6% |
| Ászok / Meccs | 1.3 | 0.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 12.7 | 6.8 |
| Hárított Bréklabdák | - | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 37.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 53.3% | 44.8% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (17)
Utolsó 20 (17)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.8% |
| Nyert 1. Szerva | 59.9% |
| Nyert 2. Szerva | 38.6% |
| Ászok / Meccs | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.8 |
| Hárított Bréklabdák | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.2% |
| Szerva Tartás % | 136.6% |
| Összes Nyert Pont | 69% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.8% |
| Nyert 1. Szerva | 59.9% |
| Nyert 2. Szerva | 38.6% |
| Ászok / Meccs | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.8 |
| Hárított Bréklabdák | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.2% |
| Szerva Tartás % | 136.6% |
| Összes Nyert Pont | 69% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 8.1 |
| Nyert Fogadó Pontok | 53.3% |
| Összes Nyert Pont | 107.7% |
Statisztikák by Surface
Kemény (3)
Salak (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 12.7 |
| Nyert Fogadó Pontok | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.8% |
| Nyert 1. Szerva | 59.9% |
| Nyert 2. Szerva | 38.6% |
| Ászok / Meccs | 0.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.8 |
| Hárított Bréklabdák | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.8% |