Harmony Tan Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U22.5 |
2.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U23.5 |
7.6/10 | |
14:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U21.5 |
6.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 1
1
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
4.7/10 | |
15:11 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.2/10 | |
11:07 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:26 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
13:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 267 |
O20.5 |
7.2/10 | |
12:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
562 726 |
O20.5 |
5.8/10 | |
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.2/10 | |
16:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 643 |
O17.5 |
8.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
|
Harmony Tan – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Harmony Tan egy 28 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 220. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 19 mérkőzést elemzett Harmony Tan részvételével, és több mint 63.2% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (61) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 73.8% | 69.3% | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | 60.1% | 56.6% | 57.8% |
| Nyert 2. Szerva | 51.8% | 48.1% | 47.3% |
| Ászok / Meccs | 2.6 | 2.6 | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 | 2.3 | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 64% | 55.6% | 55.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.7% | 27.7% | 34% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.7% | 44.5% | 44.7% |
| Szerva Tartás % | 198.1% | 216.5% | 137% |
| Összes Nyert Pont | 81.1% | 81.8% | 66.2% |
| Stat. | Kemény (49) | Salak (7) | Fű (5) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.4% | 74% | 55.5% |
| Nyert 1. Szerva | 55% | 54.8% | 64.8% |
| Nyert 2. Szerva | 50% | 51.2% | 42.7% |
| Ászok / Meccs | 2.3 | 2.9 | 6.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 | 3 | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 50.9% | 58.5% | 58% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.7% | 31.8% | 31.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.7% | 42.5% | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | 57.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47.3% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 55.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.7% |
| Szerva Tartás % | 137% |
| Összes Nyert Pont | 66.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.3% |
| Nyert 1. Szerva | 56.6% |
| Nyert 2. Szerva | 48.1% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.5% |
| Szerva Tartás % | 216.5% |
| Összes Nyert Pont | 81.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.8% |
| Nyert 1. Szerva | 60.1% |
| Nyert 2. Szerva | 51.8% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 64% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.7% |
| Szerva Tartás % | 198.1% |
| Összes Nyert Pont | 81.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.4% |
| Nyert 1. Szerva | 55% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 50.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74% |
| Nyert 1. Szerva | 54.8% |
| Nyert 2. Szerva | 51.2% |
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 58.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.5% |
| Nyert 1. Szerva | 64.8% |
| Nyert 2. Szerva | 42.7% |
| Ászok / Meccs | 6.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 58% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.8% |