1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Kursumlijska Banja
  4. Heorhii Shylov
Heorhii Shylov

Heorhii Shylov Előrejelzések, Statisztikák és Forma

UA

Aktuális Forma

W L
2 Elemzett Mérkőzések
50% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

05:08

Lezárult
UA
H. Shylov
DE
M. Wiskandt
0
2
255
-400

1

255
66
33

1

255
1.5/10

05:13

Lezárult
RS
A. Mihailović
UA
H. Shylov
0
2
230
-345

2

-345
23
66

2

-345
2.6/10

Heorhii Shylov – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Heorhii Shylov AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Heorhii Shylov részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 Hét (37)
Első Szerva % 57.6% 58.9% 57.5%
Nyert 1. Szerva 77.8% 75.7% 71.9%
Nyert 2. Szerva 53.1% 55.5% 51.4%
Ászok / Meccs 4.2 4.3 3.9
Kettős Hibák / Meccs 2 2.1 2.1
Hárított Bréklabdák 50% 58.5% 54.1%
Kihasznált Bréklabdák 13.8% 24.8% 24.5%
Nyert Fogadó Pontok 37.1% 39% 38.6%
Szerva Tartás % 111.3% 83.2% 70.1%
Összes Nyert Pont 64.4% 58.4% 46.5%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (11) Salak (9)
Első Szerva % 58.6% 47.1%
Nyert 1. Szerva 77.8% 66.4%
Nyert 2. Szerva 53.9% 53.3%
Ászok / Meccs 5.5 2.1
Kettős Hibák / Meccs 2.6 2.1
Hárított Bréklabdák 57.8% 50%
Kihasznált Bréklabdák 18.8% -
Nyert Fogadó Pontok 34% 46.1%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (37) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %57.5%
Nyert 1. Szerva71.9%
Nyert 2. Szerva51.4%
Ászok / Meccs3.9
Kettős Hibák / Meccs2.1
Hárított Bréklabdák54.1%
Kihasznált Bréklabdák24.5%
Nyert Fogadó Pontok38.6%
Szerva Tartás %70.1%
Összes Nyert Pont46.5%
StatValue
Első Szerva %58.9%
Nyert 1. Szerva75.7%
Nyert 2. Szerva55.5%
Ászok / Meccs4.3
Kettős Hibák / Meccs2.1
Hárított Bréklabdák58.5%
Kihasznált Bréklabdák24.8%
Nyert Fogadó Pontok39%
Szerva Tartás %83.2%
Összes Nyert Pont58.4%
StatValue
Első Szerva %57.6%
Nyert 1. Szerva77.8%
Nyert 2. Szerva53.1%
Ászok / Meccs4.2
Kettős Hibák / Meccs2
Hárított Bréklabdák50%
Kihasznált Bréklabdák13.8%
Nyert Fogadó Pontok37.1%
Szerva Tartás %111.3%
Összes Nyert Pont64.4%
Statisztikák by Surface
Kemény (11) Salak (9)
StatValue
Első Szerva %58.6%
Nyert 1. Szerva77.8%
Nyert 2. Szerva53.9%
Ászok / Meccs5.5
Kettős Hibák / Meccs2.6
Hárított Bréklabdák57.8%
Kihasznált Bréklabdák18.8%
Nyert Fogadó Pontok34%
StatValue
Első Szerva %47.1%
Nyert 1. Szerva66.4%
Nyert 2. Szerva53.3%
Ászok / Meccs2.1
Kettős Hibák / Meccs2.1
Hárított Bréklabdák50%
Nyert Fogadó Pontok46.1%