Himeno Sakatsume Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 560 |
O19.5 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.4/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 623 |
1 |
10/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.6/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
2.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1.6/10 | |
04:08 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 632 |
O20.5 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 732 |
O20.5 |
8.2/10 | |
05:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 265 |
O19.5 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:12 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
6.3/10 | |
03:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.7/10 | |
20:25 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
572 756 |
O18.5 |
9.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8/10 | |
23:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
O18.5 |
6.6/10 | |
22:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.3/10 | |
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O18.5 |
8.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O8.5 |
7.9/10 |
Himeno Sakatsume – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Himeno Sakatsume egy 24 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 131. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 35 mérkőzést elemzett Himeno Sakatsume részvételével, és több mint 68.6% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (66) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.3% | 75.7% | 73.5% |
| Nyert 1. Szerva | 57% | 57% | 61.9% |
| Nyert 2. Szerva | 43.5% | 45% | 43.4% |
| Ászok / Meccs | 0.9 | 1.1 | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 | 2.1 | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 44.4% | 50% | 56.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.4% | 31.1% | 41.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.2% | 42.1% | 45% |
| Szerva Tartás % | 235% | 121.3% | 80.9% |
| Összes Nyert Pont | 81.1% | 67.4% | 57.5% |
| Stat. | Kemény (59) | Salak (5) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 74% | 68.6% | 68.8% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% | 47.5% | 62.9% |
| Nyert 2. Szerva | 43.6% | 37% | 43.3% |
| Ászok / Meccs | 2.1 | 1 | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 | 1.2 | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 56.3% | 40% | 70.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.8% | 41.7% | 38.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.1% | 44.8% | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.5% |
| Nyert 1. Szerva | 61.9% |
| Nyert 2. Szerva | 43.4% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 56.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45% |
| Szerva Tartás % | 80.9% |
| Összes Nyert Pont | 57.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.7% |
| Nyert 1. Szerva | 57% |
| Nyert 2. Szerva | 45% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.1% |
| Szerva Tartás % | 121.3% |
| Összes Nyert Pont | 67.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.3% |
| Nyert 1. Szerva | 57% |
| Nyert 2. Szerva | 43.5% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 44.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.2% |
| Szerva Tartás % | 235% |
| Összes Nyert Pont | 81.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% |
| Nyert 2. Szerva | 43.6% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 56.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.6% |
| Nyert 1. Szerva | 47.5% |
| Nyert 2. Szerva | 37% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.2 |
| Hárított Bréklabdák | 40% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.8% |
| Nyert 1. Szerva | 62.9% |
| Nyert 2. Szerva | 43.3% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 70.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.8% |