Hunter Heck Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
7.7/10 | |
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.3/10 | |
18:34 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
O17.5 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:09 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.7/10 | |
02:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.3/10 | |
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
724 566 |
2 |
2.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O19.5 |
9.5/10 | |
02:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
2.7/10 | |
01:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.9/10 | |
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
4.3/10 |
Hunter Heck – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Hunter Heck egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 778. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 14 mérkőzést elemzett Hunter Heck részvételével, és több mint 71.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (27) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | - | 69% |
| Nyert 1. Szerva | - | - | 47.5% |
| Nyert 2. Szerva | - | - | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 1.4 | 1.9 | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 | 1.9 | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | - | - | 100% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | - | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.4% | 43.8% | 44.7% |
| Szerva Tartás % | - | - | 1477.6% |
| Összes Nyert Pont | 97.9% | 103.4% | 99% |
| Stat. | Kemény (18) | Salak (9) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 69% | - |
| Nyert 1. Szerva | 47.5% | - |
| Nyert 2. Szerva | 33.3% | - |
| Ászok / Meccs | 2.3 | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 100% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 30% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 46% | 40.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69% |
| Nyert 1. Szerva | 47.5% |
| Nyert 2. Szerva | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 100% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.7% |
| Szerva Tartás % | 1477.6% |
| Összes Nyert Pont | 99% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.8% |
| Összes Nyert Pont | 103.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.4% |
| Összes Nyert Pont | 97.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69% |
| Nyert 1. Szerva | 47.5% |
| Nyert 2. Szerva | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 100% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.6% |