Jack Pinnington Jones Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.1/10 | |
11:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
O20.5 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 46 |
U23.5 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
U28.5 |
4.4/10 | |
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
746 663 |
1 |
2.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 267 |
2 |
4.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
273 656 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
U29.5 |
8.8/10 | |
18:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U29.5 |
10/10 | |
21:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
647 266 |
O19.5 |
9/10 | |
18:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1/10 | |
17:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
652 376 |
O19.5 |
6/10 | |
10:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.5/10 | |
10:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
O8.5 |
7.2/10 | |
12:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U23.5 |
6.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 333 |
1 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
U28.5 |
7.2/10 |
Jack Pinnington Jones – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Jack Pinnington Jones egy 22 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 137. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 22 mérkőzést elemzett Jack Pinnington Jones részvételével, és több mint 63.6% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (55) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% | 68.2% | 63.8% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% | 70.2% | 70.8% |
| Nyert 2. Szerva | 45.2% | 47.1% | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 3.9 | 5.3 | 5.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.2 | 4.1 | 4.9 |
| Hárított Bréklabdák | 62.1% | 62.5% | 67.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.5% | 22.2% | 24.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.1% | 36% | 38.2% |
| Szerva Tartás % | 58.6% | 62.9% | 62.5% |
| Összes Nyert Pont | 46.4% | 49.6% | 50.7% |
| Stat. | Kemény (29) | Salak (10) | Fű (16) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.1% | 66% | 61% |
| Nyert 1. Szerva | 72.5% | 65.1% | 71.2% |
| Nyert 2. Szerva | 47.2% | 48.3% | 48.4% |
| Ászok / Meccs | 6 | 2.8 | 5.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 | 4.6 | 5.9 |
| Hárított Bréklabdák | 67.5% | 60.3% | 71.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.8% | 19% | 25.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.3% | 37.1% | 38.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.8% |
| Nyert 1. Szerva | 70.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 5.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 |
| Hárított Bréklabdák | 67.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% |
| Szerva Tartás % | 62.5% |
| Összes Nyert Pont | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.2% |
| Nyert 1. Szerva | 70.2% |
| Nyert 2. Szerva | 47.1% |
| Ászok / Meccs | 5.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36% |
| Szerva Tartás % | 62.9% |
| Összes Nyert Pont | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% |
| Nyert 2. Szerva | 45.2% |
| Ászok / Meccs | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.2 |
| Hárított Bréklabdák | 62.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.1% |
| Szerva Tartás % | 58.6% |
| Összes Nyert Pont | 46.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.1% |
| Nyert 1. Szerva | 72.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.2% |
| Ászok / Meccs | 6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 67.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66% |
| Nyert 1. Szerva | 65.1% |
| Nyert 2. Szerva | 48.3% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 60.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61% |
| Nyert 1. Szerva | 71.2% |
| Nyert 2. Szerva | 48.4% |
| Ászok / Meccs | 5.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.9 |
| Hárított Bréklabdák | 71.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.7% |