Jaime Faria Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 634 |
O19.5 |
7.4/10 | |
08:55 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
614 366 |
2 |
7.4/10 | |
07:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.8/10 | |
09:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
363 646 |
O19.5 |
5.7/10 | |
16:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
362 646 |
O19.5 |
4.6/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O19.5 |
5.1/10 | |
10:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
2 |
7/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O19.5 |
8.1/10 | |
14:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 363 |
1 |
2.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O19.5 |
7.5/10 | |
12:25 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
O20.5 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 636 |
O19.5 |
5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 266 |
O20.5 |
7.3/10 | |
20:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
O20.5 |
1/10 | |
00:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
6.3/10 | |
20:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 646 |
2 |
4.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
464 646 |
O19.5 |
9.6/10 |
Jaime Faria – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Jaime Faria egy 22 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 119. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 39 mérkőzést elemzett Jaime Faria részvételével, és több mint 69.2% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (72) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 59.8% | 58.3% | 60.1% |
| Nyert 1. Szerva | 72.3% | 71.8% | 71.1% |
| Nyert 2. Szerva | 55.1% | 51.1% | 48.2% |
| Ászok / Meccs | 4 | 5.1 | 6.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 | 5 | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 64.6% | 59.2% | 58.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.4% | 26.3% | 23.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.4% | 41.1% | 38.7% |
| Szerva Tartás % | 65.4% | 63.1% | 62% |
| Összes Nyert Pont | 52.6% | 51.7% | 50.1% |
| Stat. | Kemény (24) | Salak (41) | Fű (7) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 60.1% | 59% | 67.7% |
| Nyert 1. Szerva | 71.8% | 71% | 70% |
| Nyert 2. Szerva | 47.4% | 49.4% | 42.2% |
| Ászok / Meccs | 6.5 | 5.8 | 6.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 | 4.9 | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% | 58.3% | 61.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.5% | 22.4% | 29.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.6% | 39.3% | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.1% |
| Nyert 1. Szerva | 71.1% |
| Nyert 2. Szerva | 48.2% |
| Ászok / Meccs | 6.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 58.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.7% |
| Szerva Tartás % | 62% |
| Összes Nyert Pont | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.3% |
| Nyert 1. Szerva | 71.8% |
| Nyert 2. Szerva | 51.1% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 59.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.1% |
| Szerva Tartás % | 63.1% |
| Összes Nyert Pont | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.8% |
| Nyert 1. Szerva | 72.3% |
| Nyert 2. Szerva | 55.1% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 64.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.4% |
| Szerva Tartás % | 65.4% |
| Összes Nyert Pont | 52.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.1% |
| Nyert 1. Szerva | 71.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47.4% |
| Ászok / Meccs | 6.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59% |
| Nyert 1. Szerva | 71% |
| Nyert 2. Szerva | 49.4% |
| Ászok / Meccs | 5.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 |
| Hárított Bréklabdák | 58.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.7% |
| Nyert 1. Szerva | 70% |
| Nyert 2. Szerva | 42.2% |
| Ászok / Meccs | 6.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 61.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.3% |