Jakub Paul Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#533
Kor26
Magasság5'11"
Súly161 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
L
L
W
W
L
7
Elemzett Mérkőzések
71.4%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 746 |
O18.5 |
7.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
3/10 | |
11:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
274 656 |
O20.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
U24.5 |
5.2/10 | |
11:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 734 |
O20.5 |
9.3/10 | |
15:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
5.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 165 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Jakub Paul – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Jakub Paul egy 26 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 533. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 7 mérkőzést elemzett Jakub Paul részvételével, és több mint 71.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (33) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.5% | 64.6% | 64.2% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% | 62.2% | 61.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49% | 49.1% | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 2 | 1.6 | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.8 | 1.3 | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 58.8% | 61.5% | 63.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.4% | 22.7% | 26.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.1% | 38.4% | 38.1% |
| Szerva Tartás % | 59.9% | 57.6% | 56.7% |
| Összes Nyert Pont | 47.6% | 48% | 47.1% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (17) | Salak (16) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% | 64% |
| Nyert 1. Szerva | 62% | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 50.5% | 44.5% |
| Ászok / Meccs | 1.7 | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 | 1.1 |
| Hárított Bréklabdák | 60.5% | 67% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.3% | 30.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.5% | 37.6% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (33)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% |
| Nyert 1. Szerva | 61.7% |
| Nyert 2. Szerva | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 63.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.1% |
| Szerva Tartás % | 56.7% |
| Összes Nyert Pont | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 62.2% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.4% |
| Szerva Tartás % | 57.6% |
| Összes Nyert Pont | 48% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.5% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% |
| Nyert 2. Szerva | 49% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.8 |
| Hárított Bréklabdák | 58.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.1% |
| Szerva Tartás % | 59.9% |
| Összes Nyert Pont | 47.6% |
Statisztikák by Surface
Kemény (17)
Salak (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 62% |
| Nyert 2. Szerva | 50.5% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 60.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 44.5% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.1 |
| Hárított Bréklabdák | 67% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.6% |