Jan Jermar Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Kor25
Magasság6'3"
Súly183 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
L
L
L
L
L
5
Elemzett Mérkőzések
100%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 626 |
2 |
7.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
6.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Jan Jermar – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Jan Jermar egy 25 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 5 mérkőzést elemzett Jan Jermar részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (10) | Utolsó 52 Hét (10) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 59.5% | 59.5% | 59.5% |
| Nyert 1. Szerva | 65.4% | 65.4% | 65.4% |
| Nyert 2. Szerva | 43.4% | 43.4% | 43.4% |
| Ászok / Meccs | 3.6 | 3.6 | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 | 3.5 | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 56.1% | 56.1% | 56.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.6% | 12.6% | 12.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.2% | 33.2% | 33.2% |
| Szerva Tartás % | 56.5% | 56.5% | 56.5% |
| Összes Nyert Pont | 45.9% | 45.9% | 45.9% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (2) | Salak (8) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.1% | 58.4% |
| Nyert 1. Szerva | 60.4% | 67% |
| Nyert 2. Szerva | 39% | 44.5% |
| Ászok / Meccs | 3.5 | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 52.6% | 57.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.4% | 11.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.1% | 31.4% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (10)
Utolsó 20 (10)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.5% |
| Nyert 1. Szerva | 65.4% |
| Nyert 2. Szerva | 43.4% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 56.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.2% |
| Szerva Tartás % | 56.5% |
| Összes Nyert Pont | 45.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.5% |
| Nyert 1. Szerva | 65.4% |
| Nyert 2. Szerva | 43.4% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 56.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.2% |
| Szerva Tartás % | 56.5% |
| Összes Nyert Pont | 45.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.5% |
| Nyert 1. Szerva | 65.4% |
| Nyert 2. Szerva | 43.4% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 56.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.2% |
| Szerva Tartás % | 56.5% |
| Összes Nyert Pont | 45.9% |
Statisztikák by Surface
Kemény (2)
Salak (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.1% |
| Nyert 1. Szerva | 60.4% |
| Nyert 2. Szerva | 39% |
| Ászok / Meccs | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 52.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.4% |
| Nyert 1. Szerva | 67% |
| Nyert 2. Szerva | 44.5% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 57.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.4% |