Jan Klimas Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1338
Kor19
Aktuális Forma
L
L
L
3
Elemzett Mérkőzések
100%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
8.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Jan Klimas – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Jan Klimas egy 19 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 3 mérkőzést elemzett Jan Klimas részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (23) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 60% | 57.3% | 58% |
| Nyert 1. Szerva | 72.6% | 72.7% | 71.3% |
| Nyert 2. Szerva | 46.1% | 48.5% | 46.4% |
| Ászok / Meccs | 5.3 | 5.8 | 5.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.5 | 6.2 | 6.2 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% | 67.8% | 67.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.6% | 18.8% | 18.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.7% | 38.2% | 37% |
| Szerva Tartás % | 80.2% | 98.2% | 97.5% |
| Összes Nyert Pont | 55.5% | 53.4% | 51.8% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (8) | Salak (9) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 54.1% | 55.8% |
| Nyert 1. Szerva | 71.7% | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 52.2% | 39.3% |
| Ászok / Meccs | 6.4 | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.5 | 7.6 |
| Hárított Bréklabdák | 71.4% | 68% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.3% | 22.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37% | 38.1% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (23)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58% |
| Nyert 1. Szerva | 71.3% |
| Nyert 2. Szerva | 46.4% |
| Ászok / Meccs | 5.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.2 |
| Hárított Bréklabdák | 67.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37% |
| Szerva Tartás % | 97.5% |
| Összes Nyert Pont | 51.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.3% |
| Nyert 1. Szerva | 72.7% |
| Nyert 2. Szerva | 48.5% |
| Ászok / Meccs | 5.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.2 |
| Hárított Bréklabdák | 67.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% |
| Szerva Tartás % | 98.2% |
| Összes Nyert Pont | 53.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60% |
| Nyert 1. Szerva | 72.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 5.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.5 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.7% |
| Szerva Tartás % | 80.2% |
| Összes Nyert Pont | 55.5% |
Statisztikák by Surface
Kemény (8)
Salak (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 54.1% |
| Nyert 1. Szerva | 71.7% |
| Nyert 2. Szerva | 52.2% |
| Ászok / Meccs | 6.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.5 |
| Hárított Bréklabdák | 71.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.8% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 39.3% |
| Ászok / Meccs | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.6 |
| Hárított Bréklabdák | 68% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.1% |