Jana Kovačková Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#634
Aktuális Forma
W
L
L
W
L
7
Elemzett Mérkőzések
42.9%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 636 |
2 |
1.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 560 |
O20.5 |
5.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 653 |
O19.5 |
9.1/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 626 |
O19.5 |
6.6/10 | |
09:38 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.5/10 | |
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
O20.5 |
7.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Jana Kovačková – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Jana Kovačková AI-alapú algoritmusunk 7 mérkőzést elemzett Jana Kovačková részvételével, és több mint 42.9% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (24) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | - | 57.3% |
| Nyert 1. Szerva | - | - | 66% |
| Nyert 2. Szerva | - | - | 31.4% |
| Ászok / Meccs | 1.6 | 1.5 | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 | 2.5 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | - | - | 40% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | - | 38.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.6% | 50.6% | 49.8% |
| Szerva Tartás % | - | - | 390.2% |
| Összes Nyert Pont | 102.8% | 102.8% | 88.9% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (16) | Salak (5) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 57.3% | - |
| Nyert 1. Szerva | 66% | - |
| Nyert 2. Szerva | 31.4% | - |
| Ászok / Meccs | 1.8 | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 40% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.5% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.4% | 49.1% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (24)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.3% |
| Nyert 1. Szerva | 66% |
| Nyert 2. Szerva | 31.4% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 40% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.8% |
| Szerva Tartás % | 390.2% |
| Összes Nyert Pont | 88.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.6% |
| Összes Nyert Pont | 102.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.6% |
| Összes Nyert Pont | 102.8% |
Statisztikák by Surface
Kemény (16)
Salak (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.3% |
| Nyert 1. Szerva | 66% |
| Nyert 2. Szerva | 31.4% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 40% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.1% |