Jasmine Adams Előrejelzések, statisztikák és forma
Aktuális forma
L
1
Elemzett mérkőzések
0%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Jasmine Adams – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Jasmine Adams AI-alapú algoritmusunk 1 mérkőzést elemzett Jasmine Adams részvételével, és több mint 0% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (20) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 61.7% | 65.4% | 65.4% |
| Nyert 1. szerva | 67.2% | 61.3% | 61.3% |
| Nyert 2. szerva | 51.2% | 47.8% | 47.8% |
| Ászok / meccs | 1.8 | 2.1 | 2.1 |
| Kettős hibák / meccs | 2.8 | 2.8 | 2.8 |
| Hárított bréklabdák | 60% | 57.8% | 57.8% |
| Kihasznált bréklabdák | 52.9% | 47.4% | 47.4% |
| Nyert fogadópontok | 47% | 47.2% | 47.2% |
| Szervatartás % | 88.4% | 66.8% | 66.8% |
| Összes nyert pont | 62.8% | 55.4% | 55.4% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (17) | Fű (3) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 65.4% | - |
| Nyert 1. szerva | 61.3% | - |
| Nyert 2. szerva | 47.8% | - |
| Ászok / meccs | 2.1 | 2 |
| Kettős hibák / meccs | 2.6 | 3.3 |
| Hárított bréklabdák | 57.8% | - |
| Kihasznált bréklabdák | 47.4% | - |
| Nyert fogadópontok | 48.9% | 37.4% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (20)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 65.4% |
| Nyert 1. szerva | 61.3% |
| Nyert 2. szerva | 47.8% |
| Ászok / meccs | 2.1 |
| Kettős hibák / meccs | 2.8 |
| Hárított bréklabdák | 57.8% |
| Kihasznált bréklabdák | 47.4% |
| Nyert fogadópontok | 47.2% |
| Szervatartás % | 66.8% |
| Összes nyert pont | 55.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 65.4% |
| Nyert 1. szerva | 61.3% |
| Nyert 2. szerva | 47.8% |
| Ászok / meccs | 2.1 |
| Kettős hibák / meccs | 2.8 |
| Hárított bréklabdák | 57.8% |
| Kihasznált bréklabdák | 47.4% |
| Nyert fogadópontok | 47.2% |
| Szervatartás % | 66.8% |
| Összes nyert pont | 55.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 61.7% |
| Nyert 1. szerva | 67.2% |
| Nyert 2. szerva | 51.2% |
| Ászok / meccs | 1.8 |
| Kettős hibák / meccs | 2.8 |
| Hárított bréklabdák | 60% |
| Kihasznált bréklabdák | 52.9% |
| Nyert fogadópontok | 47% |
| Szervatartás % | 88.4% |
| Összes nyert pont | 62.8% |
Statisztikák by Surface
Kemény (17)
Fű (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 65.4% |
| Nyert 1. szerva | 61.3% |
| Nyert 2. szerva | 47.8% |
| Ászok / meccs | 2.1 |
| Kettős hibák / meccs | 2.6 |
| Hárított bréklabdák | 57.8% |
| Kihasznált bréklabdák | 47.4% |
| Nyert fogadópontok | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 2 |
| Kettős hibák / meccs | 3.3 |
| Nyert fogadópontok | 37.4% |