Jefferson Wendler Filho Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#1130
Kor20
Aktuális forma
W
L
W
L
L
2
Elemzett mérkőzések
100%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
5.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 661 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
|
||
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
Jefferson Wendler Filho – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Jefferson Wendler Filho 20 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Jefferson Wendler Filho részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (19) | Utolsó 52 hét (19) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 64.1% | 64.1% | 64.1% |
| Nyert 1. szerva | 60.9% | 60.9% | 60.9% |
| Nyert 2. szerva | 38.8% | 38.8% | 38.8% |
| Ászok / meccs | 0.9 | 0.9 | 0.9 |
| Kettős hibák / meccs | 4.4 | 3.1 | 3.1 |
| Hárított bréklabdák | 52.2% | 52.2% | 52.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 25.8% | 25.8% | 25.8% |
| Nyert fogadópontok | 39.7% | 39.7% | 39.7% |
| Szervatartás % | 65.5% | 93.9% | 93.9% |
| Összes nyert pont | 51.5% | 51.5% | 51.5% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (3) | Salak (16) |
|---|---|---|
| Első szerva % | - | 64.1% |
| Nyert 1. szerva | - | 60.9% |
| Nyert 2. szerva | - | 38.8% |
| Ászok / meccs | 0.7 | 1 |
| Kettős hibák / meccs | 1 | 3.5 |
| Hárított bréklabdák | - | 52.2% |
| Kihasznált bréklabdák | - | 25.8% |
| Nyert fogadópontok | - | 39.7% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (19)
Utolsó 20 (19)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 64.1% |
| Nyert 1. szerva | 60.9% |
| Nyert 2. szerva | 38.8% |
| Ászok / meccs | 0.9 |
| Kettős hibák / meccs | 3.1 |
| Hárított bréklabdák | 52.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 25.8% |
| Nyert fogadópontok | 39.7% |
| Szervatartás % | 93.9% |
| Összes nyert pont | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 64.1% |
| Nyert 1. szerva | 60.9% |
| Nyert 2. szerva | 38.8% |
| Ászok / meccs | 0.9 |
| Kettős hibák / meccs | 3.1 |
| Hárított bréklabdák | 52.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 25.8% |
| Nyert fogadópontok | 39.7% |
| Szervatartás % | 93.9% |
| Összes nyert pont | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 64.1% |
| Nyert 1. szerva | 60.9% |
| Nyert 2. szerva | 38.8% |
| Ászok / meccs | 0.9 |
| Kettős hibák / meccs | 4.4 |
| Hárított bréklabdák | 52.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 25.8% |
| Nyert fogadópontok | 39.7% |
| Szervatartás % | 65.5% |
| Összes nyert pont | 51.5% |
Statisztikák by Surface
Kemény (3)
Salak (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 0.7 |
| Kettős hibák / meccs | 1 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 64.1% |
| Nyert 1. szerva | 60.9% |
| Nyert 2. szerva | 38.8% |
| Ászok / meccs | 1 |
| Kettős hibák / meccs | 3.5 |
| Hárított bréklabdák | 52.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 25.8% |
| Nyert fogadópontok | 39.7% |