1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Villahermosa
  4. Jerry Roddick
Jerry Roddick

Jerry Roddick Előrejelzések, statisztikák és forma

US

Aktuális forma

W L W W L
8 Elemzett mérkőzések
75% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

01:07

Lezárult
US
D. Milavsky
US
J. Roddick
2
0
-667
360

2

360
633
366

O19.5

-149
4.5/10

18:30

Lezárult
US
J. Roddick
MX
R. de Alba
2
0
-1250
620

1

-1250
66
13

1

-1250
8.8/10

20:16

Lezárult
AR
T. Meneo
US
J. Roddick
1
2
670
-1667

2

-1667
11
66

2

-1667
1/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

23:00

Lezárult
US
J. Roddick
NL
M. Rottgering
0
2
300
-333

2

-333
53
76

2

-333
1.8/10

21:30

Lezárult
US
J. Roddick
MX
R. Alujas
2
1
-385
235

1

-385
636
261

1

-385
7.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

21:18

Lezárult
US
I. Palavestra
US
J. Roddick
1
2
100
-119

2

-119
43
66

U22.5

-145
4.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

16:00

Lezárult
US
J. Roddick
DO
P. Bertran
1
2
-128
-104

1

-128
66
24

U21.5

-111
5.2/10

20:00

Lezárult
CA
V. Gurenko
US
J. Roddick
0
2
1000
-1667

2

-1667
13
66

2

-1667
7.2/10

Jerry Roddick – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Jerry Roddick AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett Jerry Roddick részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (25)
Első szerva % - 53.6% 57.3%
Nyert 1. szerva - 72.7% 73.1%
Nyert 2. szerva - 45.7% 46.7%
Ászok / meccs 2.4 3 2.7
Kettős hibák / meccs 3.3 4.1 4
Hárított bréklabdák - 60.6% 60%
Kihasznált bréklabdák - 68.5% 64.8%
Nyert fogadópontok 46.7% 49.5% 50.4%
Szervatartás % - 185.1% 134.8%
Összes nyert pont 116.6% 85% 76.9%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (22) Salak (3)
Első szerva % 57.3% -
Nyert 1. szerva 73.1% -
Nyert 2. szerva 46.7% -
Ászok / meccs 2.8 2
Kettős hibák / meccs 3.9 4.7
Hárított bréklabdák 60% -
Kihasznált bréklabdák 64.8% -
Nyert fogadópontok 50.6% 48.2%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (25) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %57.3%
Nyert 1. szerva73.1%
Nyert 2. szerva46.7%
Ászok / meccs2.7
Kettős hibák / meccs4
Hárított bréklabdák60%
Kihasznált bréklabdák64.8%
Nyert fogadópontok50.4%
Szervatartás %134.8%
Összes nyert pont76.9%
StatValue
Első szerva %53.6%
Nyert 1. szerva72.7%
Nyert 2. szerva45.7%
Ászok / meccs3
Kettős hibák / meccs4.1
Hárított bréklabdák60.6%
Kihasznált bréklabdák68.5%
Nyert fogadópontok49.5%
Szervatartás %185.1%
Összes nyert pont85%
StatValue
Ászok / meccs2.4
Kettős hibák / meccs3.3
Nyert fogadópontok46.7%
Összes nyert pont116.6%
Statisztikák by Surface
Kemény (22) Salak (3)
StatValue
Első szerva %57.3%
Nyert 1. szerva73.1%
Nyert 2. szerva46.7%
Ászok / meccs2.8
Kettős hibák / meccs3.9
Hárított bréklabdák60%
Kihasznált bréklabdák64.8%
Nyert fogadópontok50.6%
StatValue
Ászok / meccs2
Kettős hibák / meccs4.7
Nyert fogadópontok48.2%