Jessica Pegula Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
6.4/10 | |
11:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
8.5/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 263 |
1 |
7.7/10 | |
15:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 613 |
O16.5 |
9.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
6.5/10 | |
20:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 361 |
O16.5 |
9.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 613 |
O16.5 |
6.1/10 | |
18:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
632 466 |
O17.5 |
5.9/10 | |
16:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 623 |
O16.5 |
7.9/10 | |
18:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 462 |
O17.5 |
8.8/10 | |
17:55 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
U28.5 |
5.9/10 | |
21:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 636 |
O16.5 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
O18.5 |
7.5/10 | |
18:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 624 |
O17.5 |
8.5/10 | |
02:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 163 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U27.5 |
7.6/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U28.5 |
9.4/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
631 466 |
2 |
8/10 | |
08:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 626 |
2 |
5.1/10 |
Jessica Pegula – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Jessica Pegula egy 31 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 5. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 25 mérkőzést elemzett Jessica Pegula részvételével, és több mint 88% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (72) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 75.7% | 73.6% | 67.5% |
| Nyert 1. Szerva | 67.4% | 67.9% | 67.4% |
| Nyert 2. Szerva | 48.4% | 49.3% | 49.4% |
| Ászok / Meccs | 2.5 | 4.2 | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 | 1.7 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% | 61.2% | 59.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.3% | 36.5% | 37.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.4% | 42.7% | 43.9% |
| Szerva Tartás % | 62.8% | 63% | 62% |
| Összes Nyert Pont | 51.4% | 52.1% | 52.6% |
| Stat. | Kemény (50) | Salak (16) | Fű (6) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 68.1% | 69.3% | 59.4% |
| Nyert 1. Szerva | 66.9% | 66.6% | 74.1% |
| Nyert 2. Szerva | 49.7% | 49.4% | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 3.7 | 2.5 | 4.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 | 1.9 | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 58.5% | 61.6% | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39% | 37.2% | 23% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45% | 42.8% | 38% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.5% |
| Nyert 1. Szerva | 67.4% |
| Nyert 2. Szerva | 49.4% |
| Ászok / Meccs | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 59.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% |
| Szerva Tartás % | 62% |
| Összes Nyert Pont | 52.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.6% |
| Nyert 1. Szerva | 67.9% |
| Nyert 2. Szerva | 49.3% |
| Ászok / Meccs | 4.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 61.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.7% |
| Szerva Tartás % | 63% |
| Összes Nyert Pont | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.7% |
| Nyert 1. Szerva | 67.4% |
| Nyert 2. Szerva | 48.4% |
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.4% |
| Szerva Tartás % | 62.8% |
| Összes Nyert Pont | 51.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.1% |
| Nyert 1. Szerva | 66.9% |
| Nyert 2. Szerva | 49.7% |
| Ászok / Meccs | 3.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 58.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.3% |
| Nyert 1. Szerva | 66.6% |
| Nyert 2. Szerva | 49.4% |
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 61.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.4% |
| Nyert 1. Szerva | 74.1% |
| Nyert 2. Szerva | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 4.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38% |