Joanna Garland Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#150
Kor24
Aktuális Forma
L
W
L
L
L
9
Elemzett Mérkőzések
44.4%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
743 566 |
O20.5 |
7.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
7.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 267 |
2 |
1/10 | |
20:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 465 |
O17.5 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
2.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
644 466 |
O19.5 |
9.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
O18.5 |
6.1/10 | |
01:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 736 |
O18.5 |
8.5/10 | |
23:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
U26.5 |
9.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Joanna Garland – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Joanna Garland egy 24 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 9 mérkőzést elemzett Joanna Garland részvételével, és több mint 44.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (41) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 77.6% | 72.6% | 68.8% |
| Nyert 1. Szerva | 64% | 65.5% | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.4% | 48.6% | 48% |
| Ászok / Meccs | 4.1 | 3.9 | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 | 3.2 | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 63.9% | 59.2% | 56.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.9% | 30.8% | 35.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.1% | 39.4% | 42.3% |
| Szerva Tartás % | 64.7% | 62.9% | 60.3% |
| Összes Nyert Pont | 51.4% | 51.1% | 51.3% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (24) | Salak (11) | Fű (6) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.1% | 63.4% | 67.8% |
| Nyert 1. Szerva | 64.5% | 63.8% | 65.1% |
| Nyert 2. Szerva | 48.6% | 47.6% | 46.5% |
| Ászok / Meccs | 3.5 | 2.1 | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 | 2.9 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 57.3% | 54.8% | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.3% | 42.9% | 39.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.2% | 45.1% | 45.9% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (41)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.8% |
| Nyert 1. Szerva | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 48% |
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 56.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.3% |
| Szerva Tartás % | 60.3% |
| Összes Nyert Pont | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.6% |
| Nyert 1. Szerva | 65.5% |
| Nyert 2. Szerva | 48.6% |
| Ászok / Meccs | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 59.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.4% |
| Szerva Tartás % | 62.9% |
| Összes Nyert Pont | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 77.6% |
| Nyert 1. Szerva | 64% |
| Nyert 2. Szerva | 47.4% |
| Ászok / Meccs | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 63.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.1% |
| Szerva Tartás % | 64.7% |
| Összes Nyert Pont | 51.4% |
Statisztikák by Surface
Kemény (24)
Salak (11)
Fű (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.1% |
| Nyert 1. Szerva | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 48.6% |
| Ászok / Meccs | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 57.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 63.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47.6% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 54.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.8% |
| Nyert 1. Szerva | 65.1% |
| Nyert 2. Szerva | 46.5% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.9% |